piątek, 14 sierpnia 2020.
Strona główna > Kraj > Dwie debaty prezydenckie, ale każdy z kandydatów osobno

Dwie debaty prezydenckie, ale każdy z kandydatów osobno

Dwie debaty prezydenckie, ale każdy z kandydatów osobno
Data publikacji: 2020-07-06 18:29
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-27 18:16
Wywietleń: 499 463588

Dwie debaty prezydenckie można obejrzeć w poniedziałek wieczorem w telewizji i internecie. Wystąpią w nich obaj kandydaci na prezydenta RP - Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski, ale każdy z nich w oddzielnym programie.

Jako pierwsza, bo o godz. 20.30 w Lesznie rozpocznie się "Arena prezydencka" z udziałem Rafała Trzaskowskiego. Kandydat Koalicji Obywatelskiej ma w niej odpowiadać na pytania dziennikarzy z różnych redakcji. Będzie ona transmitowana na kanale telewizyjnym WP Pilot i w internecie na stronie Wirtualnej Polski.

O godz. 21 rozpocząć ma się z kolei organizowana przez TVP debata prezydencka w Końskich z udziałem Andrzeja Dudy. Pytania będą zadawać tu mieszkańcy Końskich i internauci. Debata  transmitowana będzie przez TVP Info, TVP 1 i TVP Polonia.

Wcześniej obaj kandydaci odmówili udziału we wspólnych debatach. Rafał Trzaskowski określił debatę TVP jako "ustawkę", natomiast sztab PiS propozycję udziału w debacie w Lesznie ocenił jako "niepoważną".

(k)

Fot. Dariusz Gorajski/Ryszard Bańka

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

Komentarze

@radca
Radco "M" takich rad i wyjaśnień to udzielaj na murku przed siedziba PiS na ul. Mickiewicza tam szukaj naiwniaków..
2020-07-08 10:44:43
@radca
Najpierw Duda nie stawił się na debacie TVN, WP i Onet która odbywała się 2 lipca.
2020-07-08 08:13:39
radca
Z punktu widzenia przepisów wyborczych to debata była w Końskich a w Lesznie wyjazdowa konferencja prasowa wyraźnie ustawiona.To że Trzaskowski nie stawił się w Końskich to jeden blamaż ale totalna kompromitacja dla jego sztabu który się nie orientuje w przepisach kodeksu wyborczego.Na fejk niusach nie dojedzie się do mety na pozycji lidera.Brakuje 7% albo już i więcej
2020-07-08 07:24:04
Krótko
Duda to tchórz. Wystraszył się pytań od Polaków. Tyle w temacie.
2020-07-07 15:59:37
Krótko
Trzaskowski to tchórz. Wystraszył się pytań od Polaków. Tyle w temacie.
2020-07-07 14:53:04
Oby Watel
Czy w Polsce jest jeszcze jakaś demokracja ??? Obydwie partie, które ukradły swoim obywatelom Polskę przeszły tym razem wszelkie granice ! Debata prezydencka, to nie żadna łaska, ale psi obowiązek kandydatów starających się o NASZ głos ! A jak się komu nie podoba, albo się obraził, to do piaskownicy, a nie ubiegać się o najwyższy urząd w Państwie.
2020-07-07 12:58:15
Ed
Olać reżimowa TVPiS
2020-07-07 00:23:48
ala
tvp zobligowana jest ustawowo do przeprowadzenia debaty.Jej data była znana od tygodnia.Konferencję w Lesznie organizuje sztab trzaski .Data podana 5.07. a dotyczy dnia 6.07 i to w tym samym czasie gdy jest już znany jest termin od tygodnia innej debaty.Kto by poszedł na to ?PO udaje że chce coś przedstawić.Oglądam trzaskę na konkretne pytania nie odpowiada .
2020-07-06 23:15:43
Max
Wp pilot. Niemiecka ustawka .
2020-07-06 21:06:56
Ano
Ale to pokazuje jak mało poważnie traktuje Pana Czaskowskiego telewizja WP, skoro w swoim programie w TV naziemnej nie chce go pokazywać...