wtorek, 22 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Tramwajem na próbę

Tramwajem na próbę [GALERIA] (akt. 1)

Tramwajem na próbę
Data publikacji: 2016-01-26 12:52
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:52
Wywietleń: 1531 110679

Przejazd techniczny trwa. Wagon typu Swing bez przeszkód dotarł do pętli Turkusowa i nadal z prędkością ok. 10 km na godz. zmierza do centrum. Po zawróceniu przy pl. Rodła rozpocznie się kolejny przejazd, już z większą prędkością.

Wcześniejsza informacja

Trwa pierwszy z kilku zaplanowanych na dziś próbnych przejazdów tramwaju na odcinku Basen Górniczy - Turkusowa. Ekipy spółki Tramwaje Szczecińskie, ZDiTM oraz wykonawców sprawdzają jakość nowych spawów i wymienionych szyn. Ruch tramwajów linii 2, 7 i 8 wstrzymano 5 stycznia, gdy zakwestionowano ponad 100 z 800 spawów.

- Każde zgłoszone miejsce było sukcesywnie odbierane - zapewnia Krystyna Gawrońska ze spółki TS. - Dziś jeszcze sprawdzaliśmy nawierzchnię.

Przejazd do Basenu Górniczego, z prędkością ok. 10 km na godz., odbył się bez przeszkód. Obecnie tramwaj podąża na Turkusową. Za kilka godzin będzie wiadomo, czy od jutra linie 2, 7 i 8 powrócą na stałe trasy.

Tekst i fot. ToT

Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę Tramwajem na próbę

Komentarze

taa!!!
TYLE TYLKO ZE MROZÓW NIE MA A SUKCESYWNIE SZYNY PĘKAJĄ!!!!PRZYPOMNE ZE TRAMWAJE NIE JEZDZIŁY MIMO TO PRACOWNICY TRAMWAII SZCZECINSKICH Z WYDZIALU IS ZNAJDOWALI KOLEJNE PĘKNIĘCIA!!!! PYTANIE CO BEDZIE JAK ZACZNA JEZDZIC???KATASTROFA JAK NA IL WYSZAKA,KILKADZIESIAT LAT TEMY??? A WINNYCH ZAPEWNE JUZ NIE BEDZIE.
2016-01-26 15:12:34
adam
Ten przedstawiciel ZDiTM-u to "prawdziwy fachowiec" struktura spawu nie ma dla niego tajemnic, swoje "uwagi" skonsultuje z dyrektorkiem a franek zaciera ręce on w tym znajdzie przekręt. Chłopcy się bawią, a mieszkańcy klną.
2016-01-26 14:57:48

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Krokusowa Rewolucja na Wałach Chrobrego

Nekrologi

Sonda

Gdzie w Szczecinie powinien stanąć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie