Wtorek, 26 września 2023 r. 
18 szczecin
REKLAMA

Tragedia na krajowej "szóstce"

Data publikacji: 13 lutego 2016 r. 12:41
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:43
Tragedia na krajowej "szóstce"
Fot. Marzena Domaradzka  

W nocy z piątku na sobotę zmarła trzecia ofiara wypadku, do jakiego doszło w piątek około godziny 19 na trasie Wicimice – Modlimowo. Samochód osobowy marki Volkswagen Passat zderzył się czołowo z ciężarówką. Na miejscu zmarło dwoje pasażerów jadących osobówką. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala w Gryficach.

Jadący ciężarówką nie miał szans ucieczki, gdy zobaczył na swoim pasie volkswagena. Kierowca próbował wyprzedzać na "trzeciego".

– Kierujący nie zdołał  zakończyć manewru wyprzedzania, co w konsekwencji skutkowało czołowym zderzeniem z ciężarówką – powiedział Zbigniew Frąckiewicz oficer prasowy KPP w Gryficach.

Siła zderzenia była tak silna, że dwójka z jadących w osobówce mężczyzn zmarła na miejscu. Pozostałe dwie osoby w stanie krytycznym przewieziono do szpitala wojewódzkiego w Gryficach, gdzie hospitalizowano także kierowcę auta ciężarowego.

W nocy zmarła trzecia osoba jadąca volkswagenem. Trasa przez kilka godzin była nieprzejezdna. Kierowcy korzystali z objazdu Modlimowo – Gryfice – Brojce – Resznikowo. Teks i fot. mada

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

tdi
2016-02-15 10:55:55
Każdy rolnik z polskiej wsi chce passata w te-de-i... Natura jest mądra, sama eliminuje najsłabsze jednostki, tylko dlaczego giną też niewinni.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA