Sobota, 23 września 2023 r. 
14 szczecin
REKLAMA

Niebezpiecznie na drogach

Data publikacji: 07 lutego 2016 r. 10:37
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:43
Niebezpiecznie na drogach
 

W ciągu ostatniej doby na drogach naszego województwa doszło pięciu wypadków drogowych, w których niestety trzy osoby poniosły śmierć a dwie zostały ranne. Mimo ciągłych ostrzeżeń i policyjnych apeli o rozwagę, uczestnicy ruchu drogowego nie zawsze przestrzegają podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

Do najpoważniejszych zdarzeń doszło w powiecie białogardzkim, w Szczecinie oraz powiecie świdwińskim.

W sobotę po północy na trasie Stanomino-Białogard 36-letni mężczyzna kierujący daewoo lanos na luku drogi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Niestety, mężczyzna zmarł.

Przed godziną 7 w Szczecinie na ul. Floriana Krygiera kierujący seatem na przejściu dla pieszych potrącił 63-latka. Mężczyzna zmarł w szpitalu. 30-letni kierowca był trzeźwy. Policjanci zatrzymali prawo jazdy i pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Kolejny tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce wczoraj popołudniu w powiecie świdwińskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 48-latek jadący motocyklem marki BMW, na mokrej nawierzchni prawdopodobnie nie zapanował nad motorem, wpadł do rowu i kilkakrotnie „koziołkował”. W wyniku tego zdarzenia niestety motocyklista zmarł.

Fot. R.PAKIESER (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

rew.ra
2016-02-08 08:59:33
Rodzinę tragicznie zmarłego w Szczecinie Pana bardzo proszę o kontakt a-rejnin@o2.pl

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA