sobota, 19 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > To był nieszczęśliwy wypadek?

To był nieszczęśliwy wypadek?

To był nieszczęśliwy wypadek?
Data publikacji: 2015-12-15 22:40
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:49
Wywietleń: 2952 58845
Wiemy już nieco więcej na temat okoliczności wypadku, do którego doszło na promie Skania, płynącym ze Szwecji do Polski. 41-letni mieszkaniec Chodzieży wypadł za burtę. Według dotychczasowych ustaleń prokuratury do zdarzenia na pewno nie przyczyniły się osoby trzecie.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w zeszłym tygodniu. 41-latek płynął promem z Ystad do Świnoujścia. W niewyjaśnionych okolicznościach znalazł się za burtą. Akcja ratunkowa trwała 10 godzin, a brały w niej udział jednostki z Polski, Niemiec oraz Szwecji, w tym dwa helikoptery. Bez efektu. Poszukiwania mężczyzny ostatecznie zostały wstrzymane.

Sprawą zajęła się Komenda Miejska Policji w Świnoujściu oraz Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu.

– Trwają czynności, a więc nie wszystko zostało do końca wyjaśnione. Wiemy jednak już na pewno, że do zdarzenia nie przyczyniły się osoby trzecie – mówi Włodzimierz Cetner, szef świnoujskiej prokuratury.

W prokuraturze dowiedzieliśmy się, że trudno będzie stwierdzić, czy mężczyzna wypadł za burtę wskutek nieszczęśliwego wypadku, czy sam postanowił skoczyć. Nikogo innego na pokładzie wtedy z nim nie było. Wiadomo, że mężczyzna w trakcie podróży spożywał alkohol w barze. ©℗

BaT

Komentarze

Szukajmy nowych rozwiazan...,
Pewne plotki mowia ze Gosciu podobno przegral rowniez "iles tam kasy"... w Kasynie w ruletke (?) i moze to bylo powodem ze "zalamal sie" ze nie mogl wrocic do domu z zarobionymi pieniedzmi ? Najbardziej to szkoda osieroconych dzieci ! A moze warto w tej czesci pokladu gdzie pasazerowie moga wychodzic na poklad, zamontowac wysoka siatke... by na przyszlosc utrudnic podobne "wyskoki" ??
2015-12-16 10:22:28

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie