piątek, 03 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > To był nieszczęśliwy wypadek?

To był nieszczęśliwy wypadek?

To był nieszczęśliwy wypadek?
Data publikacji: 2015-12-15 22:40
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:49
Wywietleń: 2783 58845
Wiemy już nieco więcej na temat okoliczności wypadku, do którego doszło na promie Skania, płynącym ze Szwecji do Polski. 41-letni mieszkaniec Chodzieży wypadł za burtę. Według dotychczasowych ustaleń prokuratury do zdarzenia na pewno nie przyczyniły się osoby trzecie.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w zeszłym tygodniu. 41-latek płynął promem z Ystad do Świnoujścia. W niewyjaśnionych okolicznościach znalazł się za burtą. Akcja ratunkowa trwała 10 godzin, a brały w niej udział jednostki z Polski, Niemiec oraz Szwecji, w tym dwa helikoptery. Bez efektu. Poszukiwania mężczyzny ostatecznie zostały wstrzymane.

Sprawą zajęła się Komenda Miejska Policji w Świnoujściu oraz Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu.

– Trwają czynności, a więc nie wszystko zostało do końca wyjaśnione. Wiemy jednak już na pewno, że do zdarzenia nie przyczyniły się osoby trzecie – mówi Włodzimierz Cetner, szef świnoujskiej prokuratury.

W prokuraturze dowiedzieliśmy się, że trudno będzie stwierdzić, czy mężczyzna wypadł za burtę wskutek nieszczęśliwego wypadku, czy sam postanowił skoczyć. Nikogo innego na pokładzie wtedy z nim nie było. Wiadomo, że mężczyzna w trakcie podróży spożywał alkohol w barze. ©℗

BaT

Komentarze

Szukajmy nowych rozwiazan...,
Pewne plotki mowia ze Gosciu podobno przegral rowniez "iles tam kasy"... w Kasynie w ruletke (?) i moze to bylo powodem ze "zalamal sie" ze nie mogl wrocic do domu z zarobionymi pieniedzmi ? Najbardziej to szkoda osieroconych dzieci ! A moze warto w tej czesci pokladu gdzie pasazerowie moga wychodzic na poklad, zamontowac wysoka siatke... by na przyszlosc utrudnic podobne "wyskoki" ??
2015-12-16 10:22:28

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie