poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Tłumy na pl. Lotników. Przyjechała ciężarówka Coca Coli

Tłumy na pl. Lotników. Przyjechała ciężarówka Coca Coli [FILM]

Tłumy na pl. Lotników. Przyjechała ciężarówka Coca Coli
Data publikacji: 2017-12-07 17:09
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:39
Wywietleń: 4578 304242

Świąteczna ciężarówka Coca Coli przyjechała na szczeciński plac Lotników, przyciągając tłumy mieszkańców. Ustawiła się do niej długa kolejka. Można było bowiem dostać spersonalizowaną puszkę. Każdy mógł wybrać dla siebie napis, który nie był dłuższy, niż 10 znaków. Chętnych nie brakowało!

Nad bezpieczeństwem w tym miejscu czuwa policja, kierując m.in. ruchem. Na razie nie ma tu większych korków, choć kierowcy nie mają szans na znalezienie wolnego miejsca parkingowego. (MON)

Film: PaS

Fot. Ryszard PAKIESER

Tłumy na pl. Lotników. Przyjechała ciężarówka Coca Coli Tłumy na pl. Lotników. Przyjechała ciężarówka Coca Coli Tłumy na pl. Lotników. Przyjechała ciężarówka Coca Coli

Komentarze

do poznaniak
gamoniu ikee mamy bliżej w Berlinie ,zamiast jechać do poznańskich pyr :)
2017-12-10 16:46:29
bea
sama patola...
2017-12-09 09:33:48
poznaniak
Wam to dużo nie potrzeba aby zrobić z tego wydarzenie roku.żENADA i igrzyska dla ludu po szczecinsku.Wam to tylko w głowie latanie po galeriach w sobotę zamiast kulturalnie spędzić czas z rodziną w teatrze , kinie lub w operze.Albo robicie najazd na nasza Ikee i miasto w celu odreagowania stresów związanych z życiem w Waszym mieście.
2017-12-09 06:03:02
żenadaaa
dzieciom nie dadza ale dorosłym tak co to z amikołaj ? żenada na miejscu tych ludzi bym NIE stał za takim czymś fu cc !
2017-12-08 10:14:10
Jan
Chytra baba z Radomia to "małe miki" przy tej szczecińskiej żenadzie.
2017-12-08 07:43:36
A wschodnia wersja to
Kola przynies wiadro wody...
2017-12-07 23:58:36
cxx
Patola+ w natarciu
2017-12-07 19:10:26
Miłosława
Fajny pomysł z ciężarówką świąteczną.
2017-12-07 18:05:16
masakra
Co za debil zatwierdził taką organizacje ruchu?
2017-12-07 18:04:29
Miś na Miarę
"Hore curki" po darmochę.
2017-12-07 17:56:51
hop kola
Dej darmowo kole mam chory portfel
2017-12-07 17:50:53
Coke
Dlaczego stoi pod prąd?????
2017-12-07 17:30:33