niedziela, 12 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Tak modlili się mężczyźni

Tak modlili się mężczyźni

Tak modlili się mężczyźni
Data publikacji: 2020-06-06 11:06
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-08 09:57
Wywietleń: 2173 458283

W sobotę ulicami Szczecina przeszli uczestnicy Męskiego Różańca. Ojcowie, mężowie, dziadkowie, synowie, kapłani modlili się w intencji ojczyzny, miasta, za swoje rodziny. Męski Różaniec odbywa w Szczecinie raz w miesiącu. Teraz został zorganizowany pierwszy raz po przerwie spowodowanej pandemią.

(as)

Fot. Dariusz Matecki

Tak modlili się mężczyźni Tak modlili się mężczyźni

Komentarze

co kto lubi
Chcą sie modlić to niech się modlą to ich ludzkie i konstytucyjne prawo. Ja chodzę na demonstracje KOD i to moje prawo.
2020-06-08 09:56:14
tfuu
katooszołomstwo
2020-06-08 09:27:10
moris
ciepłe rozmodlone kluchy - do wojska ich dać to szybko zrobią z nich mężczyzn
2020-06-08 07:29:37
Modlić się należy w kościele lub w domu
a nie na ulicy. Katopokazówka. Dobrze, że dzieci na to nie patrzyły.
2020-06-07 23:02:55
Zamkowy
Zwykła modlitwa a ile strachu u lewaków.Niczego bardziej się nie boją niż różańca i święconej wody.
2020-06-07 21:32:26
Gość
Prawdziwi mężczyźni hehehehehehheheheh z mateckim na czele buhhahahahhh.....
2020-06-07 20:00:46
rzygać się chce
pokazowe modły zniewieściałych i niedowartościowanych to takie podobne epatowanie swoją nibyreligijnością jak dragquiny epatują swoją odmiennością. dwie strony tego samego medalu
2020-06-07 13:53:20
@ Pita
A czy wiesz, że seks uprawiany dla przyjemności zarówno analny jak i dow-cipny jest grzechem? Seks dowcipny dopuszczalny jest jedynie dla prokreacji a seks analny dla ustalenia hierarchii w kościele katolickim.
2020-06-07 13:03:21
Pita
Wspaniałe świadectwo wiary. Brawo! Do hejtujacych:psy szczekają, karawana jedzie dalej 😄😄😄
2020-06-07 10:53:04
1000 lat temu wierzylismy w innego Boga
Ja tam nie mam nic przeciwko wystepom blaznow pod warunkiem, ze nie wykorzystuja zwierzat w swoim cyrku
2020-06-07 10:43:39
Grzesznik
Diabeł boi się modlitwy różańcowej.Totalitarni boją się modlitwy różańcowej.Ateiści boją się modlitwy różańcowej.Antydemokraci boją się modlitwy różańcowej.Rasiści boją się modlitwy różańcowej.Antysemici boją się modlitwy różańcowej.
2020-06-07 10:40:54
Prawdziwy mężczyzna
to ten co "kopie glinę" u Biedronia i z tego "kopania" ma dwójkę dzieci (do "kopania").
2020-06-07 09:38:35
@ Pisowczyk
Aleś ty biedny na umyśle, misiu. Dlaczego twój miłosierny przecież bóg miałby mnie czy jego skazać na męki piekielne? Mieliśmy piękne, dobre życie, w którym nie zaglądaliśmy komuś pod kołdrę i nie pouczaliśmy na siłę jak ma żyć. Że z dala od religii? Miliony twoich przodków nawet nie wiedziało o kolesiu zwanym Jahwe czy Jeszua. I co, smażą się w piekle? ;) Za co, za nieświadomość??? Co ty w ogóle porównujesz, prymitywie? Wymyśloną bajkę, ani lepszą, ani popularniejszą od wielu innych z potwierdzonymi empirycznie i naukowo faktami? Żenujące... Ale rzeczywiście. Stanu twojej umysłowości nie zmieni nawet biegły psychiatra. Szkoda...
2020-06-07 09:25:43
do @ Religia to sprawa prywatna.
Cyt. "Po co ta różańcowa i dewocyjna ostentacja na ulicach. Czyżby na pokaz?" Zapytaj o to "muslima" w jego kraju - masz nóż w du(d)ie albo na gardle!
2020-06-07 09:18:41
Pisowczyk
"Prawdziwych" ojców i mężczyzn można zobaczyć na paradach równości
2020-06-07 08:54:26
BG
Bóg z Wami - brawo za odwagę i świadectwo!
2020-06-07 06:37:03
do robisz to na pokaz.
a islamy ci nie przeszkadzają jak w południe walą głową w dywan a o 6 rano drą ryja przez megafon???????
2020-06-07 06:27:35
Manieq101
No to mamy. Prześladowanie chrześcijan w Polsce. Na razie słowne...
2020-06-07 02:42:02
Religia to sprawa prywatna.
Po co ta różańcowa i dewocyjna ostentacja na ulicach. Czyżby na pokaz?
2020-06-07 00:40:01
Je
Do "nie pomaga". Masz rację - bóg nie pomaga. Natomiast napewno pomaga Bóg.
2020-06-06 23:00:11
Jezus aż westchnął
Odkąd to różaniec dzieli się na męski i żeński
2020-06-06 22:40:22
nie pomaga.
bóg nikomu nie pomaga, bóg tylko dokucza. Dobry, miłosierny bóg sadysta.
2020-06-06 22:25:32
Je
Brawo mężczyźni. W Polsce brakuje modlitw o pomoc Opatrzności Bożej. A Bóg pomaga gdy prosimy Go o to. Nie modlą się tylko ateiści i to ich kolosalny błąd.
2020-06-06 19:44:20
Stop hejt!
Czytam komentarze i nie rozumiem dlaczego tyle w was hejtu?
2020-06-06 19:23:45
dexter
ja jako "CHAMSKA HOŁOTA" NIE JESTEM GODZIEN BY UCZESTNICZYĆ W TYM SPOTKANIU WZOROWYCH KATOLIKÓW!!! NIE MAMJ TAKIEJ EMPATII I MIŁOŚCI DO BLIŻNIEGO JAK PRAWDZIWI I SPRAWIEDLIWI KATOLLICY!!
2020-06-06 19:03:29
Niebywałe
Jak trzeba mieć zryty mózg by brać udział w czymś takim.
2020-06-06 18:56:09
robisz to na pokaz.
Partia Watykańska wykorzystuje boga w manifestacji. Módl się w domu, bóg usłyszy i zobaczy. Modląc się na ulicy , robisz to na pokaz.
2020-06-06 18:54:48
Zona meza;)
Moj tez wolalby sie pomodlic- ale zrobilam liste " spraw do zalatwienia" i wyszlo na to- ze albo modlitwa albo swiety spokoj.
2020-06-06 18:19:51
zed
Tacy zniewieściali "mężczyźni" jak ci tutaj nigdy nie będą dobrymi ojcami i mężami
2020-06-06 17:41:50
A w tym samym czasie...
Kobiety- babcie, matki, zony...modlily sie robiac pranie z calego tygodnia,obiad na pol tygodnia,zakupy,bawiac sie z wnukami i dzieciakami na placu zabaw...I choc nie wypowiadaly slow modlitwy kierujac glowe do pomnika- to dla rozumnych bylo to jasne- ze modlily sie o swiat,ojczyzne i rodzine.Ale modlitwa " nie pod pomnikiem" jest malo slyszalna...- a i Bog czasami czegos nie doslyszy w takiej kakofonii.
2020-06-06 17:38:42
Helena
Jak można się modlić pod pomnikiem człowieka, który tuszował pedofilię wśród księży? To tak jakby ci wszyscy mężczyźni popierali takie działania. W takim razie bardzo żal mi ich dzieci.
2020-06-06 17:28:16
roger
Do modlenia się służą kościoły!
2020-06-06 17:11:13
Do Ala i innych obnoszących się swoimi zainteresowaniami...
:"Oddajcie co Boskie Bogu a co Cesarskie Cesarzowi Jezus" oraz :: Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie Jezus“
2020-06-06 17:05:36
haha
"Męski różaniec" , a żadnych mężczyzn nie widać, tylko same rozmodlone mameje
2020-06-06 17:02:15
heger
I po co te pokazówki, prowokacje na Jasnych Błoniach? Czy oni nie mogą modlić się po kościołach?
2020-06-06 16:31:50
wq
Wszyscy obecni na zdjęciu powinni otrzymać mandaty za nie zachowanie 2 metrowych odstępów
2020-06-06 16:20:04
wow
a ucałowali kamienne stópki Lolka Wojtyły?
2020-06-06 16:13:37
żałosny widok
To faceci czy stare baby? Zamiast zabrać rodzinę do lasu czy na Arkonkę to oni odstawiają jakieś cyrki przed pomnikiem
2020-06-06 16:09:20
@ wstyd
Prawdziwie po męsku zachowuje się Budka z kumplami.
2020-06-06 15:56:31
wstyd
Dorośli faceci a zachowują się jak stare ciotki
2020-06-06 15:26:05
Ala
Jeśli komuś przeszkadza modlitwa ludzi wierzących, nie musi słuchać i patrzeć, można sobie pójść dalej nie zwracając uwagi.
2020-06-06 14:54:00
Kłaniam się nisko tym co przeszli tym pochodem.
.
2020-06-06 14:52:32
Waldi
A ja sądziłem że ciemnogród się zakończył w Polsce.
2020-06-06 14:42:03
Edmund
Męźczyźni.....czy jeszcze naiwne dzieci wierzące w religijne bajdy?
2020-06-06 14:42:01
@ Ciekawostka
Słonko za mocno przygrzało?
2020-06-06 14:20:20
Ciekawostka
Matecki donosicielem gazety