Poniedziałek, 25 września 2023 r. 
19 szczecin
REKLAMA

Szefernaker: Głosujcie na młodych

Data publikacji: 13 października 2018 r. 13:16
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:22
Szefernaker: Głosujcie na młodych
 

– Apeluję o głosowanie na młodych ludzi, którzy startują w wyborach z list PiS do Rady Miasta Szczecina i sejmiku województwa – mówił Paweł Szefernaker, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji. W sobotę pod Pomnikiem Czynu Polaków prezentował młodych działaczy szczecińskiego PiS.

– Jestem najmłodszym radnym sejmiku tej kadencji oraz najmłodszym posłem na Sejm. Jestem wychowankiem radnej Stefanii Biernat i ministra Joachima Brudzińskiego. Dzięki nim kształtowałem się politycznie. Nasi młodzi działacze wniosą nową jakość do polskiej polityki. Bo dla nich to służba a nie interesy. Pokażą, że można uprawiać inaczej politykę niż w jakim zaprezentowali na ujawnionych w piątek taśmach z „Sowa i Przyjaciele” działacze szczecińskiej PO, nie w takim lokajskim stylu – zapewniał minister Szefernaker.

Dodał, że młodzi ludzie zajmują miejsca na listach kandydatów do Rady Miasta i sejmiku w pierwszych „trójkach”.

(dar)

Fot. Wiesław Miller

Na zdjęciu: minister Paweł Szefernaker

 


Plebiscyt Czytelników Kuriera. Wybierz swojego kandydata

Wybory samorządowe odbędą się 21 października br. Proponujemy naszym Czytelnikom udział w przedwyborczym plebiscycie. Wystarczy wysłać SMS-a ze wskazaniem na kandydata, którego popieramy w wyborach na wójta, burmistrza czy też prezydenta, w zależności od miejsca zamieszkania. Do naszej sondażowej zabawy wybraliśmy gminy wchodzące w skład Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego oraz kilka innych, w których rywalizacja o fotel włodarza może przysporzyć sporo emocji. Poniżej zamieszczamy listę kandydatów zarejestrowanych w Państwowej Komisji Wyborczej i komitetów ich popierających. Głosować można do 17 października (do końca dnia), a wyniki opublikujemy 19 października w weekendowym wydaniu „Kuriera”.

 

A jak głosować? Wystarczy wysłać SMS na numer 7148 o treści przypisanej każdemu z poniżej zamieszczonych kandydatów. Treść SMS-a znajduje się w nawiasie obok kandydata (koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT)

 

AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA:

 

Miasto Szczecin:


 

Police:


 

Gmina Dobra:


 

Gmina Stargard:


 

Miasto Świnoujście:


 

Miasto Stargard:

 

Gmina Stepnica:


 

Gmina Stare Czarnowo:


 

Gmina Kołbaskowo:


 

Gmina Choszczno:


 

Gmina Dębno:


 

Gmina Goleniów:


 

Gmina Gryfice:


 

Gmina Gryfino:


 

Gmina Kamień Pomorski:


 

Gmina Kobylanka:


 

Gmina Łobez:


 

Gmina Myślibórz:


 

Gmina Nowe Warpno:


 

Gmina Nowogard:


 

Gmina Pyrzyce:


 

Miasto Kołobrzeg:


 

Miasto Koszalin:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

:))
2018-10-14 14:40:04
Tak wlasnie na mlodych na bartłomieja emerytra 65 lat, na jarosława ju z 67? , na mjw -60 ? ten pan odpowiadał za internetowa kampanie wyborcza w 2015, reszty mozecie sie domyslac, ale sam prezes mu gratulował bo nie ogarnia internetow i jemu internet drukują, chory kraj.
popychadło joja
2018-10-14 10:02:18
Paweł Szefernaker- szczeciński misiewicz. I tak zostanie.
Jarun
2018-10-14 05:22:02
Mamy szczecińskiego misiewicza. Pawełek nie ośmieszaj się chłopczyku.
Mlodzi...
2018-10-14 00:34:23
I nie majacy jeszcze "pojecia"... Kto ten Pomnik juz za Komuny tj. w latach PRL-u po-stawil ? Przeciez wyraznie widac... 3-y "ciemne" orly bez Korony !!! A wiec Panie Szefernaker, czyzby bardziej odpowiedniego miejsca jako PiS-owiec - nie mogl Pan juz w Szczecinie Wybrac...???
ANKA
2018-10-14 00:10:29
Chłopaku zmieniasz stołki na coraz wyższe, to gdzie ta służba? Zwykła kariera polityczna w młodym wieku za pieniądze podatnika. A co do taśm to sobie z Mateuszem pogadaj i rób porządek wśród swoich.
miro
2018-10-13 23:39:06
Na pewno nie na takich jak ten pan, który jak widać z jego życiorysu zamiast pracować jest działaczem politycznym. Do tego jeszcze się chwali, że jest wychowankiem niejakiego Jojo Adidasa (jak w internecie jest nazywany). Rzeczywiście autorytet z którego tylko brać przykład. Co trzeba mieć w głowie aby się powoływać. Dziękuję na niego nie zagłosuję. Najpierw coś chłopie należy osiągnąć, a potem o coś prosić.
wyborcvze łgarstwa
2018-10-13 14:25:54
Owszem na młodych,ale pod żadnym pozorem nigdy przenigdy na pisowców,dewastatorów i rujnujących Konstytucję.Dla nich Sądy i łagry.
zaraz zaraz
2018-10-13 14:19:04
Czy pan Szafernaker namawia aby nie głosować na pana Sochańskiego? A może uważa że człowiek siedemdziesięcioletni nadal jest młody?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA