Wtorek, 05 grudnia 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

Szczecińscy policjanci wytropili internetowego oszusta

Data publikacji: 14 lipca 2019 r. 22:06
Ostatnia aktualizacja: 13 sierpnia 2019 r. 14:54
Szczecińscy policjanci wytropili internetowego oszusta
 

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Szczecinie zatrzymali, na podstawie informacji od kolegów z Bydgoszczy, 31-latka poszukiwanego pięcioma listami gończymi. Mężczyzna ma na swoim koncie oszustwa. 

Kryminalni z ZPC KWP, zajmujący się na co dzień poszukiwaniem osób podejrzanych o najcięższe kategorie przestępstw, tym razem skoncentrowali się na wytropieniu mężczyzny, który był poszukiwany pięcioma listami gończymi przez bydgoską policję. Od niej mieli informację, że 31-latek może przebywać w Szczecinie.  

- Mężczyzna doskonale zdawał sobie sprawę, że jest poszukiwany - mówi podkom. Anna Gembala z KWP. - Wiedział o ciążących na nim wyrokach za oszustwa związane z oferowaniem nieruchomości, których dokonywał na jednym z portali ogłoszeniowych. Mimo to nie zaprzestał swojej przestępczej działalności. Robił przy tym wszystko, by nie zostać namierzonym.

Jak się okazało, to mu się nie udało. Policjanci zapukali do drzwi jednego z mieszkań na szczecińskim Pogodnie. Tam zatrzymali kompletnie zaskoczonego 31-latka. Został osadzony w Policyjnej Izbie Zatrzymań.

- Za oszustwa grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności - dodaje podkom. Anna Gembala.

(g)

Fot. policja (arch.)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

aaaaaaaaaa
2019-07-15 09:02:53
powinno byc 8 lat za kazde oszustwo - sumowac wyroki jak w USA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA