środa, 11 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Pożyczył 200 zł i obiecał, że odda. Kto rozpoznaje oszusta?

Pożyczył 200 zł i obiecał, że odda. Kto rozpoznaje oszusta?

Pożyczył 200 zł i obiecał, że odda. Kto rozpoznaje oszusta?
Data publikacji: 2019-06-26 10:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:43
Wywietleń: 3877 398938

Przy ul. Świętego Ducha w Szczecinie doszło 23 sierpnia ubiegłego roku do oszustwa. Mężczyzna pożyczył od kobiety 200 zł. Obiecywał, że odda. Policja prosi o kontakt osoby, które mają informacje na ten temat lub rozpoznają przestępcę na zdjęciach z monitoringu. 

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komisariatu Policji Szczecin Śródmieście prowadzą pod nadzorem prokuratury postępowanie w sprawie oszustwa. Proszą o kontakt wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o sprawcy przestępstwa. Jest to mężczyzna w wieku ok. 40 lat, bardzo szczupłej budowy ciała i o charakterystycznych ostrych rysach twarzy, ma około 180 cm wzrostu, włosy krótkie, proste. W chwili zdarzenia ubrany był na biało - w krótkie spodenki i koszulkę z krótkim rękawem. Na nogach miał ciemne sandały.

 Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o zgłoszenie się do Komisariatu Policji Szczecin Śródmieście przy ul. Kaszubskiej 35 lub skontaktowanie się z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę (PG-14066/18) pod numerem tel. 91 82 12 362.

(g)

Fot. arch. policji

 

Pożyczył 200 zł i obiecał, że odda. Kto rozpoznaje oszusta?

Komentarze

Kretyni
Żadne oszustwo. Jestem oburzony. Skoro powiedział, że odda, to odda. Nie było ustalonego terminu, prawda? A jak kobieta pożycza obcemu to sama sobie winna.
2019-06-28 09:32:50
Lub inaczej...
Skoro obiecal "ze odda" to musza sie znac...!! Chyba ze Kobita byla az "Tak Naiwna" ?
2019-06-26 23:51:20
Hmm
Wyglad troche na "niedozywionego" to moze potrzebowal na "chleb w plynie"... lub na Viagre... ??
2019-06-26 23:47:41
Kalafior
Hemoglobina, halucynacja, taka sytuacja. Przestępca gospodarczy, uwiąd starczy... 200???
2019-06-26 22:34:44
Szatniarz z Amber Gold?
.
2019-06-26 21:34:43
Alojzy
Ciekawe od kogo pożyczył.
2019-06-26 20:43:41
Edmund
Czemu tego osobnika nazywa się przestępcą?Moźe chce oddać dług ale nie ma pieniedzy.Sądząc po jego wyglądzie to najbardziej prawdopodobne jest to źe ten delikwent jednaknie źyję
2019-06-26 17:52:51
Paranoja
Ile osób zaangażowanych zostało w sprawę 200zł... Ile to wszystko kosztuje? Zapewne już kilka tysięcy złotych. I skąd wiadomo, że kobieta sobie tego nie zmyśliła? I dlaczego od razu szuka się przestępcy i oszusta? Może w międzyczasie człowiek nagle odebrał telefon, że ktoś z jego rodziny miał wypadek - i zapomniał o tych 200zł udając się natychmiast do szpitala. Jest to przecież prawdopodobne, ale już wyrok zapadł. W artykule jest mowa o poszukiwaniu przestępcy.
2019-06-26 13:12:26
Domestos
kurde - ja mam na umowę pożyczone 5 koła i osoba się rozpłynęła - w takim razie idę na policje skoro taki wrzask jest o 200 zł to za moje 5 koła chyba uruchomią CBA, CBŚ, CSI, FBI, CIA... :D A ja durny się brandzluję poprzez jakąś firmę windykacyjną.
2019-06-26 12:22:09
Jak go ustalą, to proponuję Al Wojska Polskiego przemianować na jego imię.
.
2019-06-26 12:08:47
A w rejestrze Policyjnym
Jego zdjec twarzy w tym juz wieku i z "takim doswiadczeniem" jeszcze nie ma...?? I moze wcale nie jest ze Szczecina ?
2019-06-26 11:36:04
Premsky13
Hahaha "Dobry zwyczaj nie pożyczaj jeszcze lepszy nie oddawaj"
2019-06-26 11:27:23
$
Haha, 23 sierpnia 2018 roku! Na pewno każdy pamięta osoby mijane na ulicy rok temu. Swoją drogą, musiała to być bardzo ufna niewiasta, skoro takiemu osobnikowi pożyczyła 200 zł.
2019-06-26 11:02:03
Ścigany
To już za dwie stówki wytoczyli armaty?
2019-06-26 10:36:02