piątek, 20 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Szałabawka nie rozumie wojewody

Szałabawka nie rozumie wojewody

Szałabawka nie rozumie wojewody
Data publikacji: 2015-09-03 14:03
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:18
Wywietleń: 1382 18064

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki - do którego wpłynęła skarga na radnego PO Łukasza Tyszlera łączącego obowiązki radnego z zatrudnieniem w szpitalu w Zdrojach - przesłał do Rady Miasta pismo z wnioskiem, aby przeprowadziła postępowanie wyjaśniające w sprawie Tyszlera. Nie spodobało się to Arturowi Szałabawce, przewodniczącemu Rady Miasta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

- Nie rozumiem tego pisma - powiedział Szałabawka. - Rada Miasta nie jest od rozpatrywania takich spraw! Jak dla mnie jest to próba odsunięcia przez wojewodę problemu od siebie i skłócenia ze sobą radnych. Co nam do tego, co robi radny poza obowiązkami radnego? Przecież Komisja Rewizyjna Rady Miasta nie będzie tego badała. ©℗

(as)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

witek
a jak popiera jasnie panujacego i zaklamana swite i kilka stolkow dla kolesi to rozumie
2015-09-03 17:39:45
Kolega
Ja natomiast odnoszę wrażenie, że pan rady Sz. czasami nie rozumie nawet samego siebie...
2015-09-03 15:25:18
Zygmunt
p.Szałabawka rozumie tylko to co mówi PREZES.
2015-09-03 14:36:28
podatnik
pani dyrektor dostala rozkaz przyjac dentyste to przyjela, Tyszler jako jedyny mial jaja zeby wystartowac przeciwko Krzystkowi wiec trzeba go nagrodzic bo Olo cykor zawsze splaca swoje dlugi z naszych podatnikow pieniedzy :-) Organem założycielskim szpitala jest zarząd województwa zachodniopomorskiego, w którym rządzi Platforma, a na czele stoi Olgierd Geblewicz, marszałek województwa, szef szczecińskiej PO.
2015-09-03 14:00:44
śp. Stalin
Ten pan ma problemy ze zrozumieniem , liczeniem - jedna wielka porażka - zaniża średnią Rady Miejskiej- już tak niską... 40 to u tego pana jest 400 co nie po jego myśli - to niezrozumiałe /polityczne/ - czas aby facet dał nam od siebie odpocząć...
2015-09-03 13:39:31
gość
Pan Szałabawka wygląda na takiego który w ogóle mało co rozumie.
2015-09-03 12:39:26
Sprawiedliwość?
???!!!!!! szkoda słów jak same 1111111nki.
2015-09-03 12:26:49
Zgodnie z wiekiem.
Po ostatnich doniesieniach to chyba nikt nie rozumie pana Wojewody, jednak należy być wyrozumiałym dla osób starszych.
2015-09-03 12:08:15