poniedziałek, 10 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > PiS ma ulotki. Będzie uświadamiać społeczestwo

PiS ma ulotki. Będzie uświadamiać społeczestwo

PiS ma ulotki. Będzie uświadamiać społeczestwo
Data publikacji: 2016-02-02 09:46
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:01
Wywietleń: 1713 115499

Wyborcy zostali oszukani przez Prawo i Sprawiedliwość - uważa poseł Bartosz Arłukowicz z PO. - Ale dziś już wiemy, jaka będzie Polska PiS. To Polska prokuratora Ziobry. To Polska inwigilacji - podkreśla były minister zdrowia.

Zarzuty opozycji irytują rządzących. Posłowie PiS podkreślają, że po kilku tygodniach rządzenia nie przyszedł jeszcze czas na to, by rozliczać już większość parlamentarną i gabinet Beaty Szydło.

- Dajcie nam spokój, żebyśmy mogli realizować zadania. Dajce nam popracować - apeluje poseł Artur Szałabawka.

PiS rusza też z akcją informacyjną.

- Będziemy rozdawać w Szczecinie ulotki dotyczące zawirowań wokół Trybunału Konstytucyjnego. Mieszkańcy zobaczą, jak wygląda prawda - mówi poseł PiS. - Nasza partia chce, żeby większość w Trybunale zawsze miała opozycja - dodaje Szałabawka .©℗

(masz)

Na zdj.: Poseł Artur Szałabawka z ulotką PiS-u.

Komentarze

To Polska inwigilacji
Panie Bartku. Ja wszystko rozumiem. Od korytka odsunęli, ale to nie powód by tak pluć. Chyba że zaraził się pan chorobą "niesiołowskiego". Co prawda, nie jest ona przenoszona przez komary, niemniej jednak w obozie PO rozprzestrzenia sie w sposób lawinowy. Pan jako lekarz POwinien to zgłosic do SANAEID-u, mogą to być POczątki nieuleczalnej epidemii, silnie oddziaływującej na ośrodkowy układ nerwowy. A to już niebezpieczne. Mogą wystąpić poważne powikłania.
2016-02-02 11:44:32
Pytania do Komunistow i PO-stkomunistow...?
A w czyich rekach i jak dzialala Prokuratura za czasow tak Komunistow jak i Was PO-stkomunistow... i jak wygladala Wasza inwigiliacja calego Spoleczenstwa poprzez SB i inne owczesne Organy...?? Najpierw odpowiedzcie Spoleczenstwu szczerze i z prawda na te pytania... a dopiero pozniej zajmijcie sie dalszymi sprawami ! Mowiac krotko najpierw wyspowiadajcie sie sami z Waszych bylych z lat 1945-2015... bardzo ciezkich grzechow... i jak ewentualnie wpierw dostaniecie rozgrzeszenie od calego Spoleczenstwa - to dopiero wtedy ruszcie dalej...!!
2016-02-02 11:32:40
antek usypiacz
Jeden i drugi ze zdjęcia coraz grubsi za nasze pieniądze. Pseudo posłowie specjaliści od mydlenia oczu
2016-02-02 11:26:49
dareczek66
To za co wywalili pana A z ministra zdrowia ?? za dobry ?? moze kiepski ?? Koncz Bartosz wstydu oszczedz- to nie deszcz pada tylko pluja !!
2016-02-02 11:23:02
Inka
" Nasza partia chce, żeby większość w Trybunale zawsze miała opozycja - dodaje Szałabawka .©℗" Jasne głupi lud to kupi.Wam tz PIS potrzebna jest tylko i wyłącznie mniejszość co pozwoli skutecznie blokować niewygodne orzeczenia TK dla PIS .
2016-02-02 10:30:10
Więcej obiektywizmu
Słowo hipokryzja kojarzy się z terminem medycznym, więc powinno być doskonale znane ministrowi, który podał się do dymisji. Skoro nikt nie rozliczył i nie przypomniał niezrealizowanych obietnic PO po 8 (!) latach, to skąd się wzięło rozliczanie rządzących po kilkudziesięciu dniach, a nawet już po kilku dniach od objęcia władzy?
2016-02-02 10:05:16
Paszoł won!
A co to kogo obchodzi, co uważa poseł PO (wcześniejsze koryto: komuchy) niejaki Arłukowicz?
2016-02-02 09:59:26