Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Świnoujścianie spieszą z pomocą. Koncert i licytacja

Data publikacji: 27 lutego 2019 r. 11:45
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:34
Świnoujścianie spieszą z pomocą. Koncert i licytacja
 

Uczniowie i nauczyciele Liceum i Szkoły Podstawowej Fundacji „Logos” ze Świnoujścia zapraszają w środę (27 lutego) na koncert charytatywny połączony z licytacją wyjątkowych przedmiotów przekazanych przez uczniów, nauczycieli i zaprzyjaźnionych darczyńców.

Jak się okazuje, w Świnoujściu nie brakuje ludzi chętnych do pomocy. Co roku społeczność szkoły organizuje specjalny koncert charytatywny połączony z licytacją przedmiotów i niespodzianek przygotowanych przez uczniów, nauczycieli oraz zaprzyjaźnionych darczyńców. Do tej pory w aukcjach, które wraz z innymi nauczycielami organizuje Joanna Gładzik-Gogol, udało się zebrać ponad 90 tys. złotych.

– To bardzo dobry wynik, bo jesteśmy małą szkołą, która ma raptem około 110-112 uczniów. W ubiegłym roku udało się uzbierać ponad 17 tys. złotych w ciągu 2,5 godziny. Liczymy na państwa, że w tym roku uzbieramy więcej – zachęcają organizatorzy.

Zebrane środki zostaną przekazane na częściowe pokrycie kosztów leczenia dwuletniej Mai Planickiej oraz wspomogą leczenie alternatywne pani Sylwii Filipcewicz-Fąfary.

Koncert odbędzie się w środę o godz. 17 w sali gimnastycznej szkoły przy ulicy Grunwaldzkiej.

Tekst i fot. BaT

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA