Wtorek 18 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Koncert charytatywny dla Aleksa

Data publikacji: 2018-04-23 13:02
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:49
Koncert charytatywny dla Aleksa
 

Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia oraz Stowarzyszenie Progressum zapraszają w poniedziałek (23 kwietnia) o godzinie 18. na wyjątkowy charytatywny koncert dla Aleksa, który zmaga się z bardzo poważną choroba nowotworową.

Na scenie w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia zagra m.in. Darek Zeto z Zespołem oraz uwielbiana przez mieszkańców naszego miasta formacja Tea Time Boogie. W międzyczasie przewidziane są licytacje na rzecz chłopca.

Aleks ma 14 lat, a jego życie runęło na początku września – pod kolanem chłopca z dnia na dzień pojawił się siny guz. Walka ze złośliwym nowotworem kości skończyła się amputacją nogi i kilkoma cyklami chemioterapii, to ogromne obciążenie dla tak małego chłopca. Teraz marzy o protezie nogi by móc jeszcze wrócić do sportu. Aleks jest prawdziwym wojownikiem. Nie tylko dlatego, że dzielnie znosi trudy choroby, zachowuje pogodę ducha w trudnej sytuacji i stara się walczyć z całych sił, ale i dlatego, że od zawsze pasjonował się boksem. Jako dziecko trenował w Klubie Skorpion Szczecin i był wyróżniającym się zawodnikiem.

Biletem wstępu na koncert jest cegiełka na rzecz Aleksa.

Ł.T

Fot. CKE Stara Rzeźnia

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA