Wtorek 27 lipca 2021r. 
REKLAMA

Świąteczny jarmark na Pogodnie [GALERIA] (akt. 1)

Data publikacji: 2016-12-10 22:13
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:22
Świąteczny jarmark na Pogodnie
 

Fatalna pogoda (zimno i deszcz) oraz zapewne również konkurencja, choćby bożonarodzeniowego Jarmarku na Zamku sprawiły, że plac im. Waleriana Pawłowskiego, gdzie trwa świąteczny jarmark, odwiedziło jak na razie niewielu szczecinian. A szkoda. Można tu bowiem kupić piękne, ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, bombki, zabawki a nawet domowe wypieki. Jarmark na Pogodnie potrwa do godz. 15.

(lw)

Fot.: Robert STACHNIK

***

Wcześniejsza informacja

W niedzielę (11 bm.) na Pogodnie wybuchnie Świąteczny Jarmark Rękodzieła. Ma szansę stać się jednym z największych w Szczecinie, skoro udział w nim zapowiedziało ponad 90 wystawców. Na pewno będzie najkrótszym: potrwa zaledwie pięć godzin.

Świąteczny Jarmark Rękodzieła odbędzie się w tym samym miejscu, gdzie zwykle stają stoiska pchlego targu: na placu im. Waleriana Pawłowskiego, przy ul. Brodzińskiego.

- Świąteczny Jarmark Rękodzieła na Pogodnie będzie dobrą okazją do nabycia unikalnych podarunków oraz do zapoznania się z pracami naszych szczecińskich rękodzielników. Serdecznie zapraszam w imieniu swoim i Rady Osiedla Pogodno - zachęca Paweł Wierzchowiec, jej wiceprzewodniczący.

Niedzielny jarmark na Pogodnie potrwa od godz. 10 do 15.

(an)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ