Środa, 21 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Jarmark, czyli „domówka”

Data publikacji: 01 grudnia 2016 r. 14:29
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:22
Jarmark, czyli „domówka”
 

To ewenement nie tylko na skalę Szczecina. Bo kto widział jarmark rękodzieła w stylu kameralnej „domówki"? A jednak. Od 1 grudnia w pracowni artystycznej Doroty Saneckiej będzie funkcjonował Bożonarodzeniowy Jarmark Domowy.

Prezentuje na nim prace grupa Szczecińskich Twórców Rękodzieła oraz studenci Akademii Sztuki. Wachlarz oferty jarmarku domowego jest więc różnorodny. Od grafiki, ceramiki, okolicznościowych kartek, dekodruków, przez równie dekoracyjne poduchy, wianki, ręcznie wyrabiane mydła, latarnie, świeczniki, po biżuterię, płócienne torby - nie tylko w ludowe wzory - oraz patchworkowo-witrażowe pudełka drewniane. Są również dostępne świąteczne dekoracje florystyczne, czyli kameralne kompozycje: na stoły, komody i półki. Nadające się do dekoracji domów urządzonych właściwie w każdym stylu, zarówno reprezentacyjnych pokoi, jak też bardzo prywatnych wnętrz sypialnianych, buduarowych, także dziecięcych.

Bożonarodzeniowy Jarmark Domowy potrwa do 23 grudnia. Odbywa się w pracowni artystycznej - Doro Sanecka Dekoracje - przy ul. Monte Cassino 4/2.

- W domowej atmosferze, przy kawie, herbacie czy grzanym winie można kupić prezenty, rękodzieło, młodą szczecińską sztukę, biżuterię, dekoracje, a także porozmawiać z twórcami i poczuć prawdziwy klimat świąt - zachęca organizatorka wydarzenia. - Jesteśmy dla wszystkich otwarci codziennie: do 23 grudnia, między godz. 12 a 20, a jak się zagadamy… to i dłużej. Zapraszam!

(an)

Fot. Mirosław WINCONEK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

bomis
2016-12-01 19:05:53
Na co komu takie badziewie
bobo
2016-12-01 16:03:35
Ja tam jej nie poznałem , z twarzy niepodobna do nikogo....
Reklama
2016-12-01 14:56:04
To nie ewenement, tylko zwykła reklama. Przyznać się szczerze, kto w ogóle słyszał o tej pani? No więc właśnie, a właśnie w tym momencie poznał ją już każdy czytelnik Kuriera ;)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA