Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Studencie, wynajmij taniej

Data publikacji: 19 sierpnia 2016 r. 16:16
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:12
Studencie, wynajmij taniej
 

Trzeci rok z rzędu Szczecińskie TBS oferuje studentom wynajem lokali na preferencyjncyh warunkach. Nabór wniosków potrwa do 26 sierpnia.
W tegorocznej odsłonie programu „Dom dla Studenta” TBS ma do zaproponowania miejsca w pokojach jedno- lub dwuosobowych w mieszkaniach położonych w następujących lokalizacjach: Bohaterów Getta Warszawskiego 4, 6; Bolesława Śmiałego 12, 13, 15, 34; Jana Karola Chodkiewicz 1, Wojska Polskiego 48, 58 oraz ks. Piotra Ściegiennego 62.
- W ramach tegorocznej edycji zawarte zostaną umowy z 28 studentami wyłonionymi w przeprowadzonym naborze- informuje Marcin Nieradka z TBS. - Nabór przeprowadzony zostanie spośród osób, które w wyznaczonym terminie złożą wniosek o zakwalifikowanie do udziału w programie. Warunkiem jest stałe zamieszkiwanie poza Gminą Miasto Szczecin.

By stać się najemcą studenckiego „M” w Szczecińskim TBS należy wysłać mailem na adres biuro@stbs.pl lub złożyć w siedzibie Szczecińskiego TBS wypełniony wniosek o wynajęcie lokalu mieszkalnego w ramach programu (do pobrania na stronie internetowej www.stbs.pl lub w siedzibie spółki przy ul. Boh. Getta Warszawskiego 1).  Decyduje kolejność wpływu maila na serwer spółki lub złożenia wniosku w siedzibie Szczecińskiego TBS.
Wysokość czynszu w studenckim „M” to ok. 350 złotych na osobę (bez mediów). Mieszkania przygotowane przez Spółkę są w pełni przystosowane do potrzeb studentów – pokoje wyposażone są biurka, łóżka, szafy i komody. Prócz tego, młodym lokatorom zapewniono wspólną przestrzeń w formie salonu – pokoju dziennego. Kuchnia i łazienka także są w pełni wyposażone.

Kontakt dla zainteresowanych studentów: tel. 91 430 91 34, biuro@stbs.pl.

(as)

Takie mieszkania przygotowało dla studentów TBS w poprzednich edycjach programu 

Fot. Robert STACHNIK/archiwum

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA