czwartek, 18 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Strajk nauczycieli: Nasz ksiądz jest odważny!

Strajk nauczycieli: Nasz ksiądz jest odważny!

Strajk nauczycieli: Nasz ksiądz jest odważny!
Data publikacji: 2019-04-09 11:38
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:37
Wywietleń: 5771 384881

Na pojawiające się informacje, że księża nie przyłączyli się do strajku nauczycieli, zareagowali uczniowie z Choszczna. Przysłali zdjęcie swojego katechety, który także przyłączył się do protestu w szkole.

Jest to ksiądz Marek Gajowiecki. – Bardzo go lubimy, bo jest mądry i odważny. Szanuje innych ludzi. Wierzymy też, że mu nie zaszkodzimy – piszą uczniowie z Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie.

(reg)

Komentarze

Arczi
Jeśli ksiądz jest też nauczycielem ma absolutne prawo do bycia razem z resztą nauczycieli.
2019-04-13 23:09:49
bodek
dziwne katecheci pobierają sowite wynagrodzenie a nauczycielom mało inne umowy o prace czy większa pazerność?
2019-04-12 17:17:11
Faryzeusze
A katecheci w dawnych czasach uczyli za darmo. W salkach przykoscielnych. Teraz pobieraja sowite wynagrodzenia. Maja dodatkowo Fundusz Koscielny. Fikcyjne opodatkowanie 100-200zl miesiecznie! Czy to jest szlachetne i milosierne? Szczęść Boże tym, którzy na nie zasługują.
2019-04-11 12:55:11
Nauczyciel
Ktoś z Was napisał, że odwagą wykazują się Ci, ktorzy mimo iż jak twierdzicie są szykanowani to i tak nie strajkują. Ciekawe czy będą mieli odwagę zrezygnować z podwyżki i przekazać ją chociażby na jakiś cel charytatywny.
2019-04-10 23:34:54
Odwaga
Dla tych wszystkich którzy myślą ze glupotą jest nie strajkowac to po prostu zenada Druga sprawa jest iz z tym księdzem mam lekcje religii to człowiek pełen radości uśmiechu i wiary w swoich podopiecznych Chejtujecie tylko dlatego ze nie macie co robić innego w internecie Jeśli jakas osoba strajkuje świadczy to o jej odwadze
2019-04-10 14:42:47
Zawziął się tu jakiś pucybut targowicki i cięgiem wychwala księdza-patryjotę
.
2019-04-10 10:54:51
Nie prowadzaj mnie Panie do takich księży!
.
2019-04-10 10:50:29
Kacper
Znam tego księdza uczył mnie osobiście i popieram go w 100% jak wszyscy to wszyscy więc osobą którym sie to nie podoba to grzecznie ich można wyprosić z tego forum
2019-04-09 22:32:28
obserwator
kompromitacja!!!!!!!!!!!!!!!! niedługo pożegna choszczno.. wstyd maciek!!!
2019-04-09 22:17:43
@Tomek
Trzeba być odważnym, żeby postawić się władzy i wspierać nauczycieli, którymi rząd dziś tak pomiata. Dla nauczycieli nie ma pieniędzy, z nauczycielami się nie rozmawia, ale dla swoich PiS ma po 50 tys. miesięcznie, z nic.
2019-04-09 22:08:32
Tomek
Był już z nim wywiad w TVN24? W czym ta odwaga? Biskup i tak nic mu nie zrobi. Większą odwaga wykazują się osoby, które nie chcą strajkować a są szykanowane przez strajkujących nauczycieli. Żenada!
2019-04-09 21:50:15
Uczeń
Wspaniały ksiądz, bardzo życzliwy z fajnym podejściem do ucznia. Proszę Księdza proszę się nie zmieniać. Potrzebujemy tej cudownej codziennej radości.
2019-04-09 21:02:05
Jazon
Buźka Downa.
2019-04-09 19:15:45
ydoum
@rob - błagam, nie rozmnażaj się.
2019-04-09 18:07:40
Kasia
Brawo!!!!Potrzebujemy ludzi odważnych
2019-04-09 17:49:34
Ala
Świetny ksiądz i człowiek. Pracowałam z nim w Szczecinie. Brawo za odwagę.
2019-04-09 17:48:11
?
Różnych już księży widziałem . Może wie , co robi ?
2019-04-09 17:15:04
Katecheta
Wielu katechetów mimo sugestii kurii strajkuje, proszę nie pluć.
2019-04-09 15:38:05
co za głupota
I jeszcze to nagłaśniać?
2019-04-09 14:39:07
Piotr
Odważny.Dajcie znać jak to potoczyło się dalej bo może być różnie.Równość konstytucyjna w kościele nie obowiązuje.
2019-04-09 14:02:49
Olek (jawamtomówię)
Strajkujecie po broniarsku ale za kilka dni zacznie wam rura mięknąć. Broniarz nie pokryje waszych strat. Z pochylonymi głowami pójdziecie do Beaty Szydło podpisać porozumienie i prosić o zapłatę za czas strajku. Będziecie solennie obiecywać, że w nauczaniu dzieci nadrobicie stracony czas. Zostanie tylko pytanie: po co to wszystko było?
2019-04-09 12:16:53
rob
Proponuje by katecheci wzieli sobie do serca slowa lubelskiego kaplana i nie pobierali pensji z kasy panstwowej
2019-04-09 12:16:02
rob
Jego dni sa policzone,a jak sie dowie arcydziega to on juz sie postara by chlop trafil na wies popegeerowska i tam pokazal co potrafi.A w Lublinie pewien x. rzekl byl"strajkujący nauczyciel to nie nauczyciel" i "kiedyś nauczyciel uczył za darmo i oddawał życie za ucznia".
2019-04-09 12:07:28