Sobota 01 października 2022r. 
REKLAMA

Stoiska z licytacji

Data publikacji: 2016-10-07 19:57
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:17
Stoiska z licytacji
 

W piątek odbył się pierwszy przetarg ograniczony, jaki ogłosił zakład Usług Komunalnych, dla zainteresowanych handlowaniem przed szczecińskim nekropoliami przed dniem Wszystkich Świętych i 1 listopada. Wadium uprawniające do  udziału w nim wpłaciło 41 oferentów. Od dziś, poniedziałku, startują przetargi nieograniczone.

Handel przy szczecińskich cmentarzach rozpocznie się 29 października i potrwa do 1 listopada włącznie. Liczba miejsc do sprzedaży jest podobna, jak w roku ubiegłym. Przy cmentarzu w Zdrojach dostępne są 44 miejsca. W Dąbiu miejsc jest 67. Natomiast przy Cmentarzu Centralnym łącznie wyznaczonych zostało 339 takich miejsc.

- Aby wziąć udział w przetargu, należy w dniu weryfikacji wpłacić wadium w wysokości 400 złotych. Weryfikacja przeprowadzana jest zawsze dzień przed przetargiem - wyjaśnia Andrzej Kus, rzecznik prasowy ZUK.

Przetargi są prowadzone: od godziny 15 w budynku przy ulicy Ku Słońcu 125 (dawna kaplica – lewe skrzydło budynku) według ustalonego przez ZUK harmonogramu.

Piątkowy przetarg ograniczony ustny dotyczył stanowisk we wszystkich strefach I, II przy Cmentarzu Centralnym w pasie drogowym ul. Ku Słońcu i ul. Mieszka I

We wtorek, 18 bm., ma się odbyć przetarg nieograniczony na stanowiska handlowe przed cmentarzami w Zdrojach i w Dąbiu. Wcześniej, tj. jutro, 11 października i w najbliższy piątek, 14 bm., ZUK urządza przetargi dotyczące stanowisk przed Cmentarzem Centralnym (w tym pierwszym licytowane będą miejsca w strefie I, w tym drugim - w strefie II).

Natomiast w następny piątek, 21 października, od godziny 15 w budynku przy ul. Ku Słońcu 125 (dawna kaplica) zostanie przeprowadzony przetarg nieograniczony na wszystkie niewylicytowane wcześniej miejsca. Jeśli okaże się, że nie będzie chętnych, to ZUK zapowiada, że w tym dniu dopuszcza ponowną licytację wraz ze zmianą przeznaczenia miejsca handlowych pod inną działalność, niekoniecznie związaną ze sprzedażą kwiatów i zniczy.

(MIR)

Fot. D.GORAJSKI (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA