poniedziałek, 16 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Staruszek brutalnie pobity na przystanku. Przypalali go papierosami

Staruszek brutalnie pobity na przystanku. Przypalali go papierosami

Staruszek brutalnie pobity na przystanku. Przypalali go papierosami
Data publikacji: 2019-04-02 12:38
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:36
Wywietleń: 2720 383673

Zaatakowali starszego mężczyznę, bili go po całym ciele i przypalali papierosem. A potem zabrali bezbronnemu 79-latkowi wszystkie pieniądze, które miał przy sobie. Sprawcy rozboju są już za kratkami.

Do opisywanego zdarzenia doszło kilka dni temu na jednym z przystanków autobusowych w Goleniowie. Dyżurny w komendzie odebrał telefon od przechodnia, który widział jak dwóch mężczyzn bije starszego człowieka. We wskazane miejsce od razu wysłano patrol policji. Sprawcy rozboju nie zdążyli uciec. Mundurowi zatrzymali 29-letniego mężczyznę i jego 41-letniego kompana. Obaj są mieszkańcami powiatu goleniowskiego. Teraz odpowiedzą za brutalne pobicie i kradzież pieniędzy. Na nagraniu z miejskiego monitoringu widać, jak przypalają swoją ofiarę papierosem i biją po całym ciele. Następnie zabierają bezbronnemu 79-latkowi 80 złotych, które miał przy sobie. 

Sprawcom za popełnione przestępstwo może grozić do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

(reg)

Fot. policja

Komentarze

@Pyt. do ... ech-a
Facet lecz się u psychiatry, bo zamiast mózgu masz pustkę w głowie. Co ty za głupoty i paszkwile wypisujesz? Po przeczytaniu takiego bezsensownego i nawet poprawnie nie napisanego po polsku wpisu, przychodzi myśl, że takim jak ty powinni chuligani zdrowo dołożyć, to byś nabrał trochę szacunku do innych ludzi.
2019-04-04 00:30:30
znalezli rozrywke
bandytow do ciezkich prac a nie siedzenia na tylku i zarcia lodow w pokoju wynajmowanym miedzy innymi przez tego poszkodowanego staruszka.
2019-04-03 08:37:06
Pyt. do ... ech-a
A moze ten Pan dojechal dopiero po Wojnie do PRL-u - lub po Pazdzierniku 2015 roku do R.P. ?? I dzieki Komu... w rzekomo "wolnej i za-KOD-owanej jeszcze Polsce" - nie zastal jeszcze s-PO-koju...?? Przeciez nie zostal PO-bity przez 2-ch... 3,5 latkow ??
2019-04-02 21:50:25
ech
Pan przeżył wojnę i na koniec życia w "wolnej Polsce" nie zastał spokoju.
2019-04-02 20:40:11
na co czekać?
Proces tych s...synów powinien odbyć się w przeciągu tygodnia, a nie jakieś areszty na 3 miesiące!
2019-04-02 19:38:25
normalny
kiedyś mnie tez to spotkało.....a co ich nie powiem z tym ze ja były .. anty...
2019-04-02 17:38:03
Ehh
Za rządów PiS bezpiecznie jak nigdy - strach wyjść na ulice
2019-04-02 15:11:37
ech
a mogli pobić niebrutalnie
2019-04-02 14:52:59
Waldi
najmniej 12 lat i codziennie powinni dostawać wpierdziel i przypalać ich papierosami.
2019-04-02 14:50:06
123
na sybir do kamieniolomow wyslac ! a nie do pierdla na wakacje na koszt podatnikow
2019-04-02 14:44:23
Takie są fakty
Do żadnego więzienia tylko od razu wyrwać chwasta, bo następnym razem kogoś zabiją!
2019-04-02 14:02:16
czytam
Takim bandytom dać te 12 lat bez warunkowego zwol. - trudno trzeba utrzymywać bestie w klatkach , skoro nie można ich odstrzeliwać !Zero społ. tolerancji dla osobników zasłuugujących na wykluczenie ze społeczeństwa !
2019-04-02 13:11:38
I po co nam
bandyci z importu jak naszych całe bogactwo kulturowe...?
2019-04-02 13:03:17
;
Powinni takich wyeliminować na miejscu, bo następnym razem zabiją.
2019-04-02 12:50:52