Sobota 22 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Spotkanie „Pod platanami” już wkrótce [FILM]

Data publikacji: 2017-06-15 09:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:43
Spotkanie „Pod platanami” już wkrótce
 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Szczecina i przedstawicieli sektora pozarządowego do uczestnictwa w kolejnej XVI edycji Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych "POD PLATANAMI", które w tym roku odbędzie się 18 czerwca.

Tradycyjnie na Jasnych Błoniach w godz. od 11:00 do 18:00 będzie można odwiedzić stoiska prezentujących swoją działalność organizacji pozarządowych, zobaczyć czym się zajmują, poznać wielu ciekawych ludzi i skorzystać z atrakcji, które NGO’sy przygotowały dla mieszkańców w tym wyjątkowym dniu.

Tego dnia swoją działalność zaprezentuje ponad 150 organizacji pozarządowych. Na wypełnionym po brzegi trawniku Jasnych Błoni mieszkańcy będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach twórczych, sprawdzić swoje umiejętności w zadaniach sportowych oraz tych, dotyczących bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Na scenie przedstawiciele NGO pokażą swoją miłość do występów, a w Zaułku Artystów pasję tworzenia.

W tym roku podczas spotkania na Jasnych Błoniach będzie można m.in. skorzystać z porad Miejskiego Rzecznika Konsumentów, uzyskać pomoc w wypełnieniu wniosku do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2018, porozmawiać o rewitalizacji Śródmieścia Szczecina, czy zapoznać się z programem „Szczecin przyjazny rodzinie”.

Więcej informacji na stronie: www.platany.org.

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA