wtorek, 14 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Spotkanie „Pod platanami” już wkrótce

Spotkanie „Pod platanami” już wkrótce [FILM]

Spotkanie „Pod platanami” już wkrótce
Data publikacji: 2017-06-15 09:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:43
Wywietleń: 1337 262482

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Szczecina i przedstawicieli sektora pozarządowego do uczestnictwa w kolejnej XVI edycji Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych "POD PLATANAMI", które w tym roku odbędzie się 18 czerwca.

Tradycyjnie na Jasnych Błoniach w godz. od 11:00 do 18:00 będzie można odwiedzić stoiska prezentujących swoją działalność organizacji pozarządowych, zobaczyć czym się zajmują, poznać wielu ciekawych ludzi i skorzystać z atrakcji, które NGO’sy przygotowały dla mieszkańców w tym wyjątkowym dniu.

Tego dnia swoją działalność zaprezentuje ponad 150 organizacji pozarządowych. Na wypełnionym po brzegi trawniku Jasnych Błoni mieszkańcy będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach twórczych, sprawdzić swoje umiejętności w zadaniach sportowych oraz tych, dotyczących bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Na scenie przedstawiciele NGO pokażą swoją miłość do występów, a w Zaułku Artystów pasję tworzenia.

W tym roku podczas spotkania na Jasnych Błoniach będzie można m.in. skorzystać z porad Miejskiego Rzecznika Konsumentów, uzyskać pomoc w wypełnieniu wniosku do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2018, porozmawiać o rewitalizacji Śródmieścia Szczecina, czy zapoznać się z programem „Szczecin przyjazny rodzinie”.

Więcej informacji na stronie: www.platany.org.

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
24
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

W jakiej postaci jesz lody tego lata?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie