piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Spotkanie Pod Platanami – trwa nabór

Spotkanie Pod Platanami – trwa nabór

Spotkanie Pod Platanami – trwa nabór
Data publikacji: 2017-05-25 19:41
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:16
Wywietleń: 573 255670

Przedstawicieli sektora pozarządowego do zgłaszania chęci uczestnictwa w kolejnej XVI edycji Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych "POD PLATANAMI" zapraszają organizatorzy. Nabór trwa do 31 maja.

- Spotkanie „Pod Platanami” w tym roku odbędzie się w dniu 18 czerwca 2017 r. tradycyjnie na Jasnych Błoniach w godz. od 11:00 do 18:00 - informuje Sylwia Cyza-Słomska z Centrum Informacji Miasta.

Podczas impresy organizacji pozarządowych będzie można zaprezentować swoją działalność na stoisku wystawienniczy, a także zorganizować wystawę/warsztaty na terenie zielonym, czy pokaz artystyczny na scenie.

- Jak co roku prezentacje stoisk oraz aktywne uczestnictwo w imprezie zostanie nagrodzone - zapowiada S. Cyza-Słomska

Organizacje zainteresowane udziałem w XVI Szczecińskim Spotkaniu "Pod Platanami", mogą nadsyłać zgłoszenia do biura organizacyjnego imprezy do 31 bm. Można to zrobić za pośrednictwem poczty na adres Szczeciński Inkubator Kultury al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin lub e-mailem: platany@twiks.pl. Zgłoszenie można też dostarczyć osobiście do Biura Organizacyjnego.

Więcej informacji, niezbędne dokumenty oraz warunki udziału na stronie www.platany.org lub na stronie http://bip.um.szczecin.pl.

(isz)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”