Niedziela 22 maja 2022r. 
REKLAMA

Spotkanie Pod Platanami – trwa nabór

Data publikacji: 2017-05-25 19:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:41
Spotkanie Pod Platanami – trwa nabór
 

Przedstawicieli sektora pozarządowego do zgłaszania chęci uczestnictwa w kolejnej XVI edycji Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych "POD PLATANAMI" zapraszają organizatorzy. Nabór trwa do 31 maja.

- Spotkanie „Pod Platanami” w tym roku odbędzie się w dniu 18 czerwca 2017 r. tradycyjnie na Jasnych Błoniach w godz. od 11:00 do 18:00 - informuje Sylwia Cyza-Słomska z Centrum Informacji Miasta.

Podczas impresy organizacji pozarządowych będzie można zaprezentować swoją działalność na stoisku wystawienniczy, a także zorganizować wystawę/warsztaty na terenie zielonym, czy pokaz artystyczny na scenie.

- Jak co roku prezentacje stoisk oraz aktywne uczestnictwo w imprezie zostanie nagrodzone - zapowiada S. Cyza-Słomska

Organizacje zainteresowane udziałem w XVI Szczecińskim Spotkaniu "Pod Platanami", mogą nadsyłać zgłoszenia do biura organizacyjnego imprezy do 31 bm. Można to zrobić za pośrednictwem poczty na adres Szczeciński Inkubator Kultury al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin lub e-mailem: platany@twiks.pl. Zgłoszenie można też dostarczyć osobiście do Biura Organizacyjnego.

Więcej informacji, niezbędne dokumenty oraz warunki udziału na stronie www.platany.org lub na stronie http://bip.um.szczecin.pl.

(isz)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA