wtorek, 12 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Śpiewali patriotycznie na placu Lotników

Śpiewali patriotycznie na placu Lotników [GALERIA]

Śpiewali patriotycznie na placu Lotników
Data publikacji: 2019-07-28 19:42
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-30 20:02
Wywietleń: 1645 405567

Już po raz szesnasty szczecinianie, wspólnie, niezależnie od wieku czy poglądów śpiewali patriotyczne pieśni, dając w ten sposób świadectwo naszej pięknej, ale i trudnej czasami historii. Impreza odbyła się w niedzielę na placu Lotników. Organizuje ją od 2004 roku szczeciński poseł Prawa i Sprawiedliwości Leszek Dobrzyński. Co roku bierze w niej udział od kilkuset do nawet tysiąca osób, starsi i młodsi, którzy chcą wspólnie śpiewać m.in. o ułanach, szumiących wierzbach, sercu w plecaku i że „w partyzantce nie jest źle”. Jak zwykle na uczestników czekały darmowe śpiewniki, konkurs historyczny oraz atrakcje dla dzieci.

(dar)

Fot. Grzegorz SIWA

Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników Śpiewali patriotycznie na placu Lotników

Komentarze

"Dzien swiateczny przespiewany....
poniedzialek bedzie udany"....Albo nie bedzie,ale tez do rymu;)
2019-07-30 18:51:29
Szczeciniaki
Bardzo fajna inicjatywa. Tak trzymać. Czemu tylko lewicowców drażni śpiewanie?Nie wolno śpiewać?Zakazane piosenki?
2019-07-30 06:10:46
Dolores
Łabędzi śpiew nacji 500 + Żałosny obrazek
2019-07-29 20:05:54
Patriota drugiego sortu
Tak pięknie z pamięci śpiewali, to dlaczego ze ściągawek korzystali.
2019-07-29 14:42:56
do @ sires
- nie PO_pierduj tylko organizuj brata, siostrę, teściowę i innych aby w jesiennych wyborach "wyj..ać PiS i prwezesa na orbitę". Masz inną możliwość w demokracji?
2019-07-29 13:01:13
Ciapuła
powinni zaprosić Edzię by im pięknie hymn odśpiewała
2019-07-29 12:46:28
Brawo PIS :)))
Jakie PIS ma wartości chrześcijańskie i europejskie? 1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną. I dlatego tak wielbią o. Rydzyka ignorując to co mówi Ojciec Święty? 2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno. Dlatego tak mieszają Boga z polityką jednej partii? 3. Pamiętaj , abyś dzień świety święcił. Dlatego prowadzą kampanie partyjne w niedzielę? 4. Czcij ojca swego i matke swoją. Dlatego nie dbają o oddziały geriatryczne? 5. Nie zabijaj. Dlatego nie chcą przyjmować imigrantów? 6. Nie cudzołóż. Dlatego co niektórzy posłowie i radni zdradzają żony, a nawet podobno pojawiają się w domach publicznych? I chronią niektórych pedofilii? 7. Nie kradnij. Dlatego pobierali nienależne diety i ich nie zwrócili? 8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Dlatego prowadzą kłamliwą propagandę w TVP, mówią, że negocjowali wprowadzenie polski do UE, najwyższe władze kłamią o liczbie uchodźców, wielkości luki VAT (mafii VAT), pomocy niepełnosprawnym itp. itd. 9. Nie pożądaj żony bliźniego swego. Dlatego wielu z nich rozwiodło się i wzięło sobie drugie żony? 10. Ani żadnej rzeczy , która jego jest. Dlatego niszczą służbowe laptopy, korzystają do celów prywatnych z rządowych limuzyn i samolotów i każą sobie usługiwać policjantom? A nie to żydowskie przykazania. Po chrześcijańsku to powinni po prostu miłować swoich bliźnich i nieprzyjaciół. Dlatego mówią o nich gorszy sort, kanalie, że nie wspomnę o gorszych inwektywach szeregowych zwolenników obecnego rządu komentujących na forach internetowych?
2019-07-29 12:18:50
sires
Nie dajcie się nabrać na te numeru PiSu. Teraz sobie miło śpiewają, a po wyborach zniszczą Polskę do końca. Zapomnieliście że PiS przez 4 lata ograniczył wolność zgromadzeń, zrobił napad na niezawisłość sądów, rozwalił polską armię
2019-07-29 11:49:49
Pchla Szachrajka
"I z usteczek jej malenkich poplynely cudne dzwieki"...
2019-07-29 10:46:22
PiSzcząca bida
Nie lubię PiSu, ale nie mam nic przeciwko takim imprezom. Tłumów nie było(zwłaszcza młodzieży), może dlatego, że to PiS był organizatorem. Takie śpiewanie ma sens, ale ważniejszym objawem patriotyzmu jest, jak ktoś tu napisał, przestrzeganie Konstytucji.
2019-07-29 10:42:12
Wolne miasto Szczecin
To był wiec polityczny a nie impreza o charakterze kulturalnej.Wyśpiewki,przyśpiewki po pisowsku w wykonaniu polityków tego ugrupowania i ich zwolenników.Mieszkańców Szczecina tam nie było.
2019-07-29 10:17:51
@ haha
Polacy przyszli i śpiewali polskie pieśni. Komuniści żartują sobie z tego.
2019-07-29 09:15:46
Felek
O rany Julek, co za frustracja! Jak ktoś sobie wesoło śpiewa to wam przeszkadza? Nienawistnicy, a gęby macie pełne słów o wolności, tfu, obłuda!
2019-07-29 08:20:12
haha
Tłumów nie ma. 14 emerytów przyszło sobie pośpiewać
2019-07-29 07:01:50
Antypisior i antyklecha
Nacjonalizm przebrał się za patriotyzm i gra na sentymentach starszych ludzi. Chcecie być patriotami to przestrzegajcie konstytucji. To większe wyzwanie od śpiewania piosenek.
2019-07-29 06:18:48
popijajać kawkę..
A na fotkach cały kwiat i elektorat PIS . To właśnie tacy , jak na zdjęciach głosują na tę partię. Szkoda Polski , bo tym ze zdjęć jak i prezesowi niewiele zostało , a kraj zostanie bosy i w ruinie po ich rządach. Naprawdę aż żal ...
2019-07-29 06:14:16
Konstanty
Jak miło widzieć że żadnych tenczowych flag nie było i ideologii elbegiete
2019-07-29 06:11:51
Roman
Toż to typowa partyjna pokazówka.
2019-07-29 06:08:35
Oka
Oka Szumi dokoła las, czy to jawa, czy sen? Co ci przypomina, co ci przypomina widok znajomy ten? Żółty wiślany piach, wioski słomiany dach, płynie, płynie Oka, jak Wisła szeroka, jak Wisła głęboka
2019-07-29 05:13:07
zacna inicjatywa
Oby takich więcej. Muzyka łagodzi obyczaje. A frustraci siedzą samotni i żółć wylewają, zamiast wyjść do ludzi i okazać życzliwość innym.
2019-07-29 02:41:43
łemcio
Nic ikry w tych spiewach nie było.Suweren przyzwyczajony do zawodzenia gorzkich żali a i struny głosowe już zużyte.Co wiek to wiek no i ta partyzantka swoje robi.
2019-07-29 00:47:59
Spadochroniarzu ze Wschodu
Jak to wg. ciebie... byly "Piesni ku czci Putina" to juz w Poniedzialek rano zamow szybko Wizyte u Psychiatry ! No i "ewentualnie" zacznij choc troche, uczyc sie Jezyka Polskiego... gdyz dalej za wiele "ni panimajesz" ??
2019-07-28 23:51:04
To były
Pieśni ku czci Putina
2019-07-28 23:02:04
rodacy
I można fajnie i patriotycznie bez ideologii lbgt się spotkać.Tak trzymać!
2019-07-28 21:48:42
gggggg
widac oplacanych chwalebnych komentatorow nie brakuje a wszystko z waszych podatkow ,nawet nie wegry czy turcja ale korea polnocna juz niedlugo -start jesien 2019
2019-07-28 21:45:10
@Brawo Pacyna !! PIS z 20:20
Trochę wyobraźni Pisi wyznawco . Czy chciałbyś mieszkać obok fermy świń lub spalarni śmieci za płotem ?? A śmieci importujemy 4 razy więcej niż w 2015 roku tyko po co ?? Aby przypadkowo płonęły co chwila ?? No brawo dojna zmiano!!
2019-07-28 21:41:10
@ Brawo Pacyna !! PIS
To taka jest twoja patriotyczna śpiewka? Polacy zebrani na Placu Lotników śpiewali inaczej.
2019-07-28 21:20:39
taki nieformalny wiec wyborczy
Moim zdaniem to był wiec wyborczy, chociaż kampania się jeszcze nie zaczęła. Ale przecież ustawę łamie zawsze PO...
2019-07-28 20:38:35
zmiany klimatyczne
Dzisiaj panie Dobrzyński, cieplej było niż ostatnio na werandzie co? ;)
2019-07-28 20:22:23
@Brawo Pacyna !! PIS
O jej! Co robić?! PiS chce hodować świnie i utylizować odpady! Skandal! Skandal! Skandal!
2019-07-28 20:20:56
Brawo Pacyna !! PIS
PiS nie jest ludowy tylko populistyczny. Lud nic PiS nie obchodzi, podobnie jak jego sprzymierzeńców: lobbystów i ojca Rydzyka. Stosuje tzw. bullshitting, czyli natrętną propagandę i techniki psychomanipulacyjne, ale robi coś zupełnie innego: wchodzi w du.dę inwestorom, kościołowi i wielkim bogaczom, licząc na łapówki lub inne prezenty. Z ostatniej chwili:Zakład utylizacji opon tuż pod nosem,( tylko 100metrów)od zabudowań skład odpadów, który za chwilę spłonie za twoim płotem, a może śmierdząca ferma tuczników albo norek w sąsiedztwie? Umożliwi to prawo, które właśnie teraz w trybie ekspresowym PiS przepycha w Sejmie( 19 lipca 2019). Najbardziej godzi ono w lokalne społeczności no i na pewno przysłuży się jakości życia mieszkańców….Inicjatorem noweli ustawy ministerstwo PIS..Takich mamy rządzących !!!
2019-07-28 20:03:28