Środa, 17 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Śmierć po zderzeniu karetki z ciężarówką. Deszczowa aura stwarza zagrożenia (akt. 1)

Data publikacji: 08 października 2019 r. 13:24
Ostatnia aktualizacja: 09 października 2019 r. 08:23
Śmierć po zderzeniu karetki z ciężarówką. Deszczowa aura stwarza zagrożenia
 

Tragiczny wypadek we wtorek (8 października) na drodze krajowej nr 11 między Koszalinem a Bobolicami. W okolicy miejscowości Przydargiń kierowca karetki transportowej nie dostosował prędkości do warunków na jezdni i czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Jedna tam zmarła.

Do zdarzenia doszło około g. 10.30. Kierowca karetki z prywatnej firmy transportu medycznego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał na przeciwny pas ruchu. W wyniku czołowego zderzenia z ciężarówką została ranna 62-letnia pacjentka karetki. Kobieta z urazem klatki piersiowej i kończyn dolnych została przewieziona do szpitala. Takie same rany poniósł 40-letni kierowca ambulansu. Ucierpiał też 25-letni pasażer karetki. Mężczyzna z urazem nogi też trafił do lecznicy. Niestety, poszkodowana pacjentka zmarła.

Na ruchliwej trasie powstał gigantyczny korek samochodowy. Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci z koszalińskiej drogówki. Usuwaniem skutków wypadku na DK11 zajęło się sześć zastępów państwowej i ochotniczej Straży Pożarnej.©

(m)

Fot. Facebook/ OSP Kłanino

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

?
2019-10-09 07:38:42
A co z wczorajszą karetką, która wczoraj wieczorem w Szczecinie wylądowała na latarni przy Jana Pawła VI?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA