Wtorek 07 lutego 2023r. 
REKLAMA

Bus uderzył w drzewo; dwie osoby ranne

Data publikacji: 2019-10-07 18:37
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-07 19:15
Bus uderzył w drzewo; dwie osoby ranne
 

W poniedziałek po południu bus, którym jechało sześciu mężczyzn, zjechał w miejscowości Krąpiel z drogi i uderzył w drzewo. Dwóch mężczyzn zostało rannych - przekazał w poniedziałek PAP rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie st. asp. Krzysztof Wojsznarowicz.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej 10 na odcinku Recz – Stargard w miejscowości Krąpiel. Jak powiedział st. asp. Wojsznarowicz, "kierujący samochodem po wyjechaniu z łuku drogi w kierunku Stargardu zjechał na pobocze, po czym uderzył w drzewo".

Dodał, że samochodem jechało sześciu mężczyzn. Dwóch z nich zostało rannych. - Jeden z tym mężczyzn uskarżał się na bóle barku, natomiast najciężej ranny został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Szczecinie - przekazał policjant. Dodał, że kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Jak wskazał policjant, ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo. Pas w kierunku Stargardu został zablokowany - wyznaczono objazd przez Trzebiatów i Pęzino. Natomiast ruch w kierunku Recza odbywa się, ale jest spowolniony. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 19.30.

(PAP)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA