Niedziela, 23 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Śmierć nad głowami. Co czyha w Kołobrzegu na spacerowiczów?

Data publikacji: 06 lipca 2023 r. 09:03
Ostatnia aktualizacja: 06 lipca 2023 r. 14:05
Śmierć nad głowami. Co czyha w Kołobrzegu na spacerowiczów?
Uschnięte drzewo w parku nadmorskim w Kołobrzegu Fot. Artur BAKAJ  

W czasie wakacji na turystów czyhają różne, nie zawsze miłe niespodzianki. W Kołobrzegu może być, delikatnie mówiąc, niemiło.

Przygotowując się do sezonu i przyjazdu dużej liczby gości, samorządy nadmorskich miejscowości starają się usuwać z przestrzeni miejskich wszystkie potencjalne zagrożenia. Osoby odpowiedzialne za stan kołobrzeskiego parku nadmorskiego najwyraźniej coś przeoczyły.

Przy ścieżce, w niedalekiej odległości od muszli koncertowej rośnie, a w zasadzie rosło dorodne drzewo. Dziś zwraca uwagę tym, że jest całkowicie uschnięte. Na dodatek jego obumarły pień przechylony jest w stronę dróżki, po której chętnie spacerują osoby odwiedzające kurort. Przy ostatnich dość silnych podmuchach wiatru od nieszczęścia był dosłownie krok. Tym razem się udało i drzewo się nie przełamało. Stanie się to zapewne wkrótce. Kiedy? To swojego rodzaju rosyjska ruletka. Oby decydenci byli szybsi od śmiercionośnego drzewa. ©℗

(pw)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ekoloszka
2023-07-06 13:37:25
Przepraszam bardzo, czy red. (pw) skonsultował tekst tego artykułu z red. (an)? Pytam, bo widzę zwrot w polityce drzewnej redakcji o wiele stopni. Do tej pory ingerencja piłą w naturę drzewa nie była promowana na tym portalu. Drzewa miały cechy boskie. A człowiek? A człowiek ma dwie nogi i zawsze może obejść pochylone drzewo!
Anioł
2023-07-06 11:56:20
Co prawda zabolała, jesteście tacy sami, chcecie tylko oskarżać.Zenada?
Anioł
2023-07-06 11:37:52
Drzewo jeszcze stoi bo Ekolodzy biegają i krzyczą , jak runie i zabije, to ekolodzy znikają, jak by co nie daj bóg ,to do odpowiedzialności właśnie tych ekologów trzeba pociągnąć i postawić zarzuty.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA