poniedziałek, 21 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Słodka Koko

Słodka Koko [FILM]

Słodka Koko
Data publikacji: 2016-04-19 12:39
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:00
Wywietleń: 1285 128228

Ktoś jej nie chciał. Bo zachorowała, a były wakacje. Niemal ślepą wyrzucił z domu. Bez szans na zdobycie jedzenia błąkała się po ulicach centrum Szczecina. Jak cień, przy ścianach kamienic, przerażona. W końcu zlitował się nad nią dobry człowiek: ocalił, dając jej szansę na lepszy los i miejsce w schronisku.

Nie jest już młoda (8 lat). Ani mała. I choć sierść jej błyszczy kasztanami, a pod szyją śnieżnobiały krawat, to na tle rozkosznych szczeniaczków... jej szanse na przyciągnięcie uwagi w tłumie innych słodziaków są - niestety - marne.

- Gdy do nas trafiła w wakacje, miała przewlekłe zapalenie rogówki. Leczenie trwało sporo czasu, ale teraz już jest wszystko dobrze. Sunia została wysterylizowana i jest gotowa do adopcji - opowiadają pracownicy schroniska. - Koko jest bardzo przyjacielska. Oddana człowiekowi. I mimo tego wszystkiego, co złego ją do tej pory spotkało, wciąż bezgranicznie ufa człowiekowi. Tak tylko pies potrafi wybaczyć...

Koko (789/15) jest przyjazna wobec ludzi i wszelkich zwierząt. Na widok dzieci radośnie merda ogonem. Pracownicy schroniska są więc przekonani, że sprawdziłaby się świetnie w rodzinnym wielopokoleniowym domu z maluszkami do zaopiekowania.

Kto chciałby Koko (789/15) przygarnąć, przed nim otworzyć dom i serce, jest proszony o kontakt: szczecińskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt - tel. +48 91-487-02-81.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. i film: Mirosław WINCONEK

Słodka Koko Słodka Koko Słodka Koko Słodka Koko Słodka Koko

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Krokusowa Rewolucja na Wałach Chrobrego

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Gdzie w Szczecinie powinien stanąć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie