wtorek, 27 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Słodka Koko

Słodka Koko [FILM]

Słodka Koko
Data publikacji: 2016-04-19 12:39
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:00
Wywietleń: 1464 128228

Ktoś jej nie chciał. Bo zachorowała, a były wakacje. Niemal ślepą wyrzucił z domu. Bez szans na zdobycie jedzenia błąkała się po ulicach centrum Szczecina. Jak cień, przy ścianach kamienic, przerażona. W końcu zlitował się nad nią dobry człowiek: ocalił, dając jej szansę na lepszy los i miejsce w schronisku.

Nie jest już młoda (8 lat). Ani mała. I choć sierść jej błyszczy kasztanami, a pod szyją śnieżnobiały krawat, to na tle rozkosznych szczeniaczków... jej szanse na przyciągnięcie uwagi w tłumie innych słodziaków są - niestety - marne.

- Gdy do nas trafiła w wakacje, miała przewlekłe zapalenie rogówki. Leczenie trwało sporo czasu, ale teraz już jest wszystko dobrze. Sunia została wysterylizowana i jest gotowa do adopcji - opowiadają pracownicy schroniska. - Koko jest bardzo przyjacielska. Oddana człowiekowi. I mimo tego wszystkiego, co złego ją do tej pory spotkało, wciąż bezgranicznie ufa człowiekowi. Tak tylko pies potrafi wybaczyć...

Koko (789/15) jest przyjazna wobec ludzi i wszelkich zwierząt. Na widok dzieci radośnie merda ogonem. Pracownicy schroniska są więc przekonani, że sprawdziłaby się świetnie w rodzinnym wielopokoleniowym domu z maluszkami do zaopiekowania.

Kto chciałby Koko (789/15) przygarnąć, przed nim otworzyć dom i serce, jest proszony o kontakt: szczecińskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt - tel. +48 91-487-02-81.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. i film: Mirosław WINCONEK

Słodka Koko Słodka Koko Słodka Koko Słodka Koko Słodka Koko

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Sonda

Czy boisz się zakażenia koronawirusem?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie