wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Martynka, czyli hip i hop

Martynka, czyli hip i hop [FILM]

Martynka, czyli hip i hop
Data publikacji: 2016-04-11 12:26
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-12 21:19
Wywietleń: 1081 127685

Energia rozpiera to maleństwo. Biega jak szalona. Skacze niczym akrobatka. Ona - Martynka rozbrykana psina z numerem na szyi, która od miesięcy za bramą zwierzęcego bidula czeka na nową od losu szansę. Niecierpliwie.

Martynki (1198/15) urok dyskretny. Nóżki krótkie i krzywe, głowa wielka. Do tego ogon zwinięty w precel i cała czarna. Nie jest w typie słodziaka, którego każdy chciałby głaskać. Za to ma Martynka serce do ludzi: wielkie!

- To młoda, niespełna dwuletnia suczka. Trafiła do nas w grudniu ubiegłego roku. Jako uliczna znajda. Przypuszczamy, że zniknęła z czyjejś posesji. I pewnie nie po raz pierwszy. Bo... jest urodzonym sportowcem. Wyczynowcem w biegu przez płotki. Do tego nadzwyczaj skocznym, więc przeszkodą dla jej fantazji nie jest nawet wysoki płot - mówią pracownicy schroniska. - Dlatego szukamy dla niej domu wyjątkowego: rodziny, która kocha sport nie mniej niż Martynka. Bo ona nie jest typowym kanapowcem. Musi się wyszaleć: dać upust energii podczas długich spacerów, mieć szansę się wybiegać.

Martynka kocha ludzi i jest przyjazna wobec innych zwierząt. Kto chciałby jej (1198/15) los odmienić: przygarnąć, przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: tel. +48 91 487-02-81 (al. Wojska Polskiego 247).

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗
(an)


Film i fot.: Mirosław WINCONEK

 

Martynka, czyli hip i hop Martynka, czyli hip i hop Martynka, czyli hip i hop Martynka, czyli hip i hop

Komentarze

Psia dusza
te filmy to antyreklama tych biednych psiaków :( Widać, jak suczka chciałaby się wybiegać a osoba, która trzyma smycz ją niemalże poddusza!!!!
2016-04-12 21:04:05
Agata
A zdjęcia i filmiki tragiczne. Ten Pan co ją trzyma na smyczy to pracownik schroniska?? Bardzo nieumiejętnie obchodzi się z psem, wygląda jak by chciał ją udusić:/ bardzo przykro się na to patrzy:(
2016-04-12 07:36:46
Agata
Przecież Martynka jest już dawno adoptowana przez mojego ojca... coś nieprawdziwe wiadomości masz Kurierze...
2016-04-12 07:35:44

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie