Wtorek, 27 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Ślisko na drogach regionu. Dachowanie i uderzenie w drzewo

Data publikacji: 04 lutego 2023 r. 12:28
Ostatnia aktualizacja: 04 lutego 2023 r. 12:31
Ślisko na drogach regionu. Dachowanie i uderzenie w drzewo
Strażacy interweniują przy rozbitym samochodzie Fot. OSP Mosty  

Trudne warunki panują w sobotę od rana na drogach całego województwa zachodniopomorskiego. Oblodzona nawierzchnia dróg przyczyniła się do kilku niebezpiecznych zdarzeń.

Wczesnym rankiem do wypadku doszło na drodze pomiędzy Reskiem a Stargardem Łobeskim. Samochód osobowy wypadł tam z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto przewróciło się na bok, a drzewo złamało się i przewróciło blokując przejazd drogą. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna (JRG Łobez i OSP Resko), która usunęła skutki wypadki i udrożniła jezdnię.

Przed godz. 9 w Mostach (powiat goleniowski) auto osobowe wypadło z drogi i dachowało. W efekcie samochód został mocno uszkodzony. Poszkodowaną osobą zajął się zespół ratownictwa medycznego, a samochodem strażacy ochotnicy z Mostów.

(k)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

SromotnikBezwstydny
2024-01-06 11:46:09
Prawo jazdy chcą odbierać ludziom starszym, którzy jeżdża ostrożnie, rozważnie... Chcą ich poddawać specbadaniom itp. A tymczasem , młodsi hulają jak na parkiecie, bezmyślnie, bez rozwagi! Ot, ćwierćmózgi!!!
zima ???
2023-02-04 12:45:55
A może tak noga z gazu więcej umiejętności

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA