Niedziela, 19 maja 2024 r. 
REKLAMA

Skrzynkowe inspiracje

Data publikacji: 29 lipca 2016 r. 19:06
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:10
Skrzynkowe inspiracje
Fot. Mirosław WINCONEK  

Próby ożywiana przestrzeni w zabetonowanej i nieco ukwieconej wreszcie części deptakowej szlaku do szczecińskiego zamku trwają. Oto kolejna z inicjatyw i jedna ze skrzynkowych inspiracji na pl. Żołnierza Polskiego w Szczecinie. Nieważne tworzywo, ważny przekaz. Tylko co autor - akurat w tym przypadku - miał na myśli...? ©℗

(MIR)
Fot. Mirosław WINCONEK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

skierka
2016-07-29 21:14:17
Zamiast szukać sposobów na upiększenie alei, może wskazać z nazwiska tego debila, który doprowadził aleję do obecnego stanu.
Honorat
2016-07-29 21:07:08
Akurat w tym przypadku - podejrzewam - autorem była sama natura. Może to jest jakaś podpowiedź dla włodarzy tego miasta: najpiękniej jest tam, gdzie nie ingeruje przemądrzały człowiek. Zabetonowanie alei i zastawienie jej metalowymi skrzynkami- minipułapkami - chyba nie o to chodziło w projekcie "Floating Garden"? Należałoby zerwać beton do gołej ziemi i posadzić kwiecie, a skrzynki zebrać do kupy i zbudować na drugim końcu Alei d. Kwiatowej (przy notorycznie "spaźniającym się" zegarze słonecznym)replikę Szklanej Pułapki. Taka Metalowa Pułapka mogłaby stać się Pomnikiem Wdzięczności dla Architektów i Decydentów odpowiedzialnych za obecny stan tego miejsca.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA