Środa, 21 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Samochodem w dom. To już ósmy raz

Data publikacji: 24 czerwca 2016 r. 12:13
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:07
Samochodem w dom. To już ósmy raz
Świadkiem zdarzenia był Witold Rosiński z Wolina. Twierdzi, że kierowca nie jechał zbyt szybko.  

Źle rozpoczął się urlop dla obywatela Niemiec, który postanowił wypocząć w Polsce. W piątek (24 czerwca) przed godz. 8, jadąc fordem przez Wicko (gmina Międzyzdroje), uderzył w ogrodzenie budynku. To nie pierwsze takie zdarzenie w tym miejscu.

Kierowca i tak może mówić o szczęściu, ponieważ ścięte za ogrodzeniem przez samochód krzewy, uchroniły go przed poważniejszymi skutkami. Samochód zatrzymał się na ścianie budynku wewnątrz posesji, uszkadzając elewację.

Właściciel budynku Wojciech Komorowicz natychmiast powiadomił pogotowie ratunkowe, choć kierowca nie odniósł widocznych obrażeń. Mówi, że przyjechał tu na urlop. Widząc swój uszkodzony samochód i zniszczenia, których dokonał na posesji, był w lekkim szoku. Opowiadał, że nie wie, jak to się stało. Wiadomo, że ten urlop w Polsce nad morzem  zapamięta na długo.  

Świadkiem zdarzenia był mieszkaniec Wolina Witold Rosiński. Według niego kierowca nie jechał ze zbyt dużą prędkością. Właścicielka domu Teresa Komorowicz, która od 5 lat jest sparaliżowana, słysząc ogromny huk wyjechała na wózku z domu, by zobaczyć, co się dzieje. Widząc uszkodzony samochód i powyrywane z korzeniami krzewy, była zszokowana.

Pani Teresa dodaje, że od 1967 roku jest to ósme tego typu zdarzenie. Dziękuje Bogu, że kierowcy nic się nie stało. Można powiedzieć, że ten dom i jego domownicy mają wyjątkowego pecha, ponieważ w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy dom dwukrotnie się palił. Na szczęście pożar udało się w porę ugasić. Teresa Komorowicz mimo zaistniałych sytuacji nie załamuje się, licząc, że przyjdzie taki czas, że pechowy los w końcu ich opuści. ©℗

Tekst i fot. Julianna Rogowska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Czytanie ze zrozumieniem
2016-06-24 17:36:25
Najpierw o ogrodzenie budynku, a potem w dom.
córkabiskupa
2016-06-24 15:23:36
No to w dom czy w ogrodzenie?
Olek
2016-06-24 13:10:01
Dla katolików Woda Egzorcyzmowana ma w sobie naprawdę wielką moc. Proszę sprawdzić.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA