W piątek tuż po godz. 9 rano doszło do kolizji samochodów osobowych na ul. Narutowicza w Szczecinie. W jej efekcie jeden z pojazdów wpadł do wykopu, który powstał w ramach prowadzonych tam prac ziemnych.
Na miejscu interweniują służby.
- Trwają działania przy wyciągnięciu samochodu z wykopu. Nikt nie jest poszkodowany. Jedna osoba została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego - tuż po godz. 10 poinformował nas st. kpt. Franciszek Goliński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.
Przy użyciu specjalistycznego sprzętu strażakom udało się wyciągnąć auto z wykopu.
Podczas działania służb przejazd ulicą Narutowicza był zamknięty. W tym rejonie miasta tworzyły się korki.
(k)
Film: Piotr Sikora