Niedziela 24 października 2021r. 
REKLAMA

Rusza przebudowa Źródlanej. Mogą być utrudnienia

Data publikacji: 2019-10-07 06:49
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-07 23:27
Rusza przebudowa Źródlanej. Mogą być utrudnienia
 

Rusza długo oczekiwana przebudowa ul. Źródlanej na szczecińskich Gumieńcach. Pierwszych utrudnień należy spodziewać się już w poniedziałek (7 października). Zmiany obejmą odcinek od ul. Ku Słońcu do ul. Szeligowskiego.

Po zakończeniu remontu zdecydowanie poprawi się komfort i bezpieczeństwo pieszych i kierowców. Prace obejmują remont i budowę nawierzchni jezdni, chodników i zjazdów,  wprowadzenie pełnych łuków na jezdni w obrębie skrzyżowań i wprowadzenie elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, regulację wpustów, budowę pasów zieleni na odcinku od ul. Szeligowskiego do ul. Krętej i wykonanie nowych nasadzeń.

- Zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruchu w pierwszym etapie zamknięty zostanie odcinek ul. Źródlanej od ul. Krętej do ul. Szeligowskiego - informuje Hanna Pieczyńska, rzecznik miasta ds. dróg i transportu miejskiego.- Wprowadzony został objazd przez ul. Krętą i Zabużańską do ul. Ku Słońcu. Na odcinku ul. Źródlanej od ul. Ku Słońcu do ul. Zabużańskiej zostanie wydzielony ruch jednokierunkowy.

Wykonawca - firma Kristone - ma wykonanie zadania 90 dni od przekazania placu budowy, co nastąpiło 26 września, prace pochłoną 1 180 800zł. ©℗

Tekst i foto: ToT

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Klip
2019-10-07 22:54:03
Może i offtop, a nawer spam, ale w temacie o przebudowie chciałbym nadmienić, że nowo wybudowany plac naprzeciw Galerii Kaskada powinien nosić imię Jana Kobuszewskiego.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ