Wtorek, 20 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Rusza inwestycja w szpitalu na Pomorzanach. Będzie nowy gmach dla ginekologii i położnictwa

Data publikacji: 12 lipca 2019 r. 14:03
Ostatnia aktualizacja: 13 lipca 2019 r. 07:56
Rusza inwestycja w szpitalu na Pomorzanach. Będzie nowy gmach dla ginekologii i położnictwa
 

W szpitalu na szczecińskich Pomorzanach rusza pierwszy etap prac związanych z rozbudową i modernizacją kompleksu ginekologiczno-położniczego. Umowę na prace budowlane Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 PUM podpisał z firmą Ciroko.

Najpierw wzniesiony zostanie budynek administracyjny, do którego przeniesione zostaną działy funkcjonujące w innym obiekcie szpitala. Nowy, 4-kondygnacyjny budynek ma powstać do wiosny przyszłego roku. Stary zostanie rozebrany, a m.in. na jego miejscu powstanie przestronny nowy gmach klinik neonatologicznych, położniczych i ginekologicznych, połączony z obecnie istniejącym, który zostanie zmodernizowany. To będzie kolejny etap inwestycji planowany na przyszły rok. 

Umowę na prace budowlane podpisali Wojciech Ciuruś, prezes zarządu Przedsiębiorstwa Budowlanego Ciroko, oraz Marcin Sygut, dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 PUM w Szczecinie.

(isz)

Fot. SPSK-2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Szczera
2019-07-13 01:37:38
Partner przy kazdym badaniu pochwy , hmm oby przez to i te czeste widoki.Ta pochwa sie nie znudzila i nie zbrzydla.Bo co za duzo to...
Ewa
2019-07-12 21:08:38
Liczę że będzie liczyła się pacjentka ja to jest w standardach zachodnich. Np. Partner będzie przy mnie podczas każdego badania pochwy i zabiegu bo taka obecność powoduje większą pewność pacjentki i lepiej wpływa na pobyt podczas świadczenia usługi medycznej. Pomijam że Pacjent ma Prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów ale wielu lekarzy naruszają prawa PACJENTA! Tak samo podczas porođu wsparcie partnera jest bezcenne!
321
2019-07-12 15:44:44
Ale jak to po co jacys szpitale,lekarze(Niech jadą ), lekow i tak juz nie ma, mamy znahorow,uzdrowicieli duchowych,altmedow,szarlatanow medycznych, plaskoziemcow,foliarstwo i szurie i antyszczepow, oni was wylecza ze wszystkiego !!! a gdzie kasa dla kosciola, tylko 1,5 mln rabatu dla parafii na gumiencach to skandal !!! wincej !!!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA