czwartek, 18 kwietnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Rozpoczęli kampanię informacyjną o „piątce Kaczyńskiego”

Rozpoczęli kampanię informacyjną o „piątce Kaczyńskiego”

Rozpoczęli kampanię informacyjną o „piątce Kaczyńskiego”
Data publikacji: 2019-03-18 16:18
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 01:11
Wywietleń: 1256 381027

W poniedziałek (18 marca) w województwie zachodniopomorskim rozpoczęła się kampania informacyjna na temat nowych obietnic wyborczych zjednoczonej prawicy, czyli „piątki Kaczyńskiego”. W region ruszyły dwa busy z urzędnikami, którzy będą rozmawiać z mieszkańcami o programach społecznych PiS-u.

- W 21 dni te busy z pracownikami ZUW oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych trafią do każdej gminy. To 113 gmin - poinformował wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podczas inauguracji kampanii. - To będą spotkania z mieszkańcami w centrach tych miejscowości.

Wojewodzie towarzyszyli politycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy przypomnieli założenia nowych przedsięwzięć. Wedle posła Leszka Dobrzyńskiego program 500+ "przeorał świadomość społeczną" i przekonał wielu Polaków, że warto inwestować w rodzinę i w dzieci.

- Program wpłynął na poczucie godności i poczucie stabilizacji rodzin, na wszystko to, co sprawia, że chce się powiększyć rodzinę - dodawał. - Od 1 lipca zostanie uruchomiony program 500+ na każde dziecko.

Poseł Artur Szałabawka ocenił, że zerowy PiT dla pracowników do 26 roku życia jest czynnikiem prorozwojowym. I może być argumentem dla wielu młodych ludzi za tym, żeby jednak zostali w Polsce.

- Każdy szanujący się kraj dba o swoją młodzież - stwierdził.

Poseł Krzysztof Zaremba powiedział, że jednym z symptomów degrengolady państwa było pozostawienie małych miejscowości samym sobie. Dlatego tak ważny jest plan prawicy, aby przywrócić lokalne połączenia autobusowe.

- Połączenia komunikacyjne to często być albo nie być dla mieszkańców - mówił polityk. - Ten program jest kompatybilny z innym programem rządowym, czyli budową i odbudową dróg lokalnych.

Poseł Michał Jach skoncentrował się na obniżeniu podatku PIT z 18 do 17 % i podwyższeniu kosztów uzyskania przychodu.

- Będzie to kolejny zastrzyk pieniędzy dla współobywateli - powiedział.

Z kolei szef Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Szczecinie, Zbigniew Zalewski, o trzynastej emeryturze mówił, że to pierwsza taka wypłata w historii ZUS.©℗

Tekst i fot. (as)

Komentarze

pisBUS
ale propaganda, niedługo w rurach kanalizacyjnych zacznie bełkotać.
2019-03-19 22:30:18
do niewierzącej Q..wy - jeszcze raz
Domniemam,że nie rozumiesz pojęcia , że jak coś ci ktoś obieca , jak na niego zagłosujesz to za dużo na twój PISI łeb ?? Co to jest jak ,nie kupowanie głosów ?? Ale czego , ja wymagam od zachlanego beneficjenta 500+ :)))
2019-03-19 18:50:54
do niewierzącej Q..wy - jeszcze raz
- piszesz ciulu (śląskie); "....Nie chodzi o olewanie wyborów tylko o kupowanie głosów". Debilu żeby coś kupić należy pójść do sklepu! Tym sklepem dla mnie są demokratyczne wybory i ten sklep jest otwarty raz na cztery lata. "DOTARŁO do tępaka" - ciula?
2019-03-19 09:09:52
@Antoni
Idź do stoczni ucałuj stepke pod prom
2019-03-19 07:38:29
Świństwo
Ludziom PiS daje jakieś ochłapy, a swoim panienkom po 50 tys. miesięczne z państwowej kasy. Dlaczego takie lalunie Glapińskiego zarabiają tyle kasy, pan Bochenek pogodynek dostanie grube miliony, a dla nauczycieli nie ma ma? Dlaczego niepełnosprawni PiSowi śmierdzą i nie są warci wsparcia?
2019-03-19 07:25:43
Nazwa
Może jednak po kolei z tymi realizacjami obietnic? Jeszcze poprzednie nie zostały spełnione. 500 złotych na każde dziecko miało być już, ale się nie udało, więc to obietnica stara na nowo wydrukowana. A gdzie są mieszkania plus? A gdzie obiecane windy?
2019-03-19 07:22:14
Tam
PiS pozbawił Polaków wolnosci, zdeptal demokrację i praworządność w naszym kraju. Nie ma takich pieniędzy za które mogą odkupić swoje winy
2019-03-19 06:35:27
Polska po PiS-ie
PiSdemolka
2019-03-18 23:47:57
Gość
Tylko PIS robi dla dobra Polaków i za rzadów PISU czuję się prawdziwym Polakiem. A po niech wypieprza na wschód lub zachód ;) Pozdrawiam wyborców PIS.
2019-03-18 23:35:52
Myśl
Jawna bezczelność władzy. PIS robi sobie kampanię wyborczą oczywiście na nasz koszt. Pracownicy UW i ZUS pewnie w ramach pracy. A czyje busy i kierowcy? Kto zapłacił za oklejenie busów? PIS jakoś zapomniał o godności niepełnosprawnych, raczej ich "zaorał". PIS nie ma szacunku do nauczycieli, nawet wiceminister od oświaty radzi im raczej popracować w łóżku na 500+. Jak PIS traktuje pracę ludzi np. w OPS-ach lepiej nie mówić. W dodatku na "piątkę Kaczyńskiego" łożą wszyscy podatnicy.
2019-03-18 22:48:57
Odp. do... Q.wa nie wierze
A o wyplacaniu PO 50 zl na Lebka, przed jednym z Lokali Wyborczych nad Odra do Samorzadu... by jeden z drugim jako Wyborca zaglosowal na PO - jeszcze nie slyszales...??
2019-03-18 22:45:20
Dluuugo... PiS
Niech Prawica przedstawi jeszcze wiecej dobrych pomyslow... i przed Wyborami dolozy jeszcze 5 + !!
2019-03-18 22:39:00
Antoni
Ile jadu u ludzi odnoszących się do wyborców PiS "PiSiami", "PiSi", "PiSią" i jeszcze przeróżnymi podobnymi zdrobnieniami :) Oglądając wyłącznie TVN24 jesteście pod ścianą, nie macie swojego rozumu, żeby posłuchać co inni mają do powiedzenia na dany temat. Myślicie, że ta zagraniczna stacja ma na sercu sprawy Polski, czy inna np. WP.PL? Ktoś tu pisze o aferach PiSu, ok, zdarzyła się sprawą z jakimś gościem ale ile afer nagromadzilo PO? O tym nie dowiecie się w telewizji amerykańskiej :) PiS po swoich aferach usuwa winowajcow, a PO swoich broni... PiS ma pieniądze na programy dla Polaków,które (sam) zdobywa, a PO tych pieniądzy nie potrafiło zdobyć, przez swoją indolencję o czym niedawno sam przyznał Schetyna :) PiS tych pieniędzy nie zabrał z NFZu czy dróg. Sądzę, że gdyby dalej rządzili, to wszystko co cenniejsze poszłoby za granicę, tak sądzę. PiS nie jest idealny, ale PO jest słabe, bardzo slabe, i Wy słuchacze i ogladacze wyłącznie zagranicznych stacji, które charakteryzują się przytaczaniem argumentów wyssanych z kontekstu nie macie jak się o tym dowiedzieć, bo jesteście otlumaniani TVNem. Dodam, że kiedyś też oglądałem tą stację ale m.in. po włączeniu polityki do programów sniadaniowych przez Prokopa zaczęło mnie zastanawiać nad sensem tej jednostronne stacji.
2019-03-18 21:50:22
Podatnik
Dlaczego robią sobie Państwo kampanię wyborczą naszym kosztem i na nasz koszt?!
2019-03-18 21:31:03
Na PiS już nie zagłosuję
Wiecej afer i złodziejstwa niż PO przez 8 lat
2019-03-18 21:17:03
Mam wyzsze wyksztalcenie
skonczylam dobry uniwersytet. Dzieki temu mysle i nigdy nie zaglosuje na PO.
2019-03-18 21:16:19
były wyborca PIS
Po dzisiejszych doniesieniach medialnych potwierdza się , że dla PIS są równi i równiejsi ...JOJO Brudziński jechał przez teren zabudowany 98km/h ( pewnie było więcej)radiowóz zatrzymał no i ...Udzielił pouczenia!! Bez mandatu , bez punktów karnych !! Oto prawi i sprawiedliwi na codzień. Co on nie widział ,że kolo grzeje 100 km/h przez miasto ??
2019-03-18 20:59:41
@@kupowanie niewykształconego elektoratu
A kim ty jesteś? PISIĄ tuzą intelektu ,żeby kogoś wyzywać publicznie od chamów ?? No cóż jaka partia taki elektorat ... P.S. Admina forum proszę o usuwanie postów obrażających innych uczestników dyskusji!
2019-03-18 20:53:32
@kupowanie niewykształconego elektoratu
Jak masz tytuł prof. zwyczajnego , to pluj sobie dalej na wszystkich poniżej Twego poziomu - chamie !
2019-03-18 20:27:24
@do niewierzącej Q..wy
Ty PISI frustracie czytaj ze zrozumieniem , co przedmówca napisał !! Nie chodzi o olewanie wyborów tylko o kupowanie głosów DOTARŁO do tępaka o PISim rozumku ???
2019-03-18 20:21:01
Kupowanie niewykształconego elektoratu
za ich własne pieniądze
2019-03-18 20:19:29
Szczecin zawsze wierny postkomunie
Lepiej bylo, gdy PO rozkradalo i rujnowalo kraj?
2019-03-18 20:17:11
do niewierzącej Q..wy
PO_pierdujesz "MOŻE PÓJDŹMY KROK DALEJ WYPŁACAJMY PRZY URNACH WYBORCZYCH PO ZAGŁOSOWANIU NA PIS ???" - właśnie o to chodzi aby przy urnach decydować o przyszłości na najbliższe czery lata lub dłużej. Za_PO_mniałeś kto PO_szedł, a kto olał demokratyczne wbory w 2015?
2019-03-18 19:33:20
urzędnicy w godzinach urzędowania.............
będą robić propagandę partyjną . ilu ideologów dawnej PZPR zatrudnia pis.. i to za publiczne pieniądze. hańba sk.....y
2019-03-18 19:28:49
Q.wa nie wierzę..
Skoro jest tak dobrze jak Pisiornia twierdzi , to dlaczego nie wystarczy tego "tortu" dla wszystkich tworzących ten "dobrobyt" ?? Ratownicy medyczni , pomoc społeczna, pracownicy sądów, nauczyciele,budżetówka ...wymieniać dalej ?? Jak ktoś mi powie ,że to nie jest kupowanie potencjalnego elektoratu PIS przed wyborami , to brakuje mi określenia na taką osobę.Szkoda ,że wszyscy na to pracują , a wybrani dostają. MOŻE PÓJDŹMY KROK DALEJ WYPŁACAJMY PRZY URNACH WYBORCZYCH PO ZAGŁOSOWANIU NA PIS ???
2019-03-18 18:44:57