Poniedziałek 17 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Równomierny rozwój województwa

Data publikacji: 2018-09-21 16:29
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:20
Równomierny rozwój województwa
 

– To nie hierarchiczna organizacja, każda osoba jest suwerenna i działa w imieniu mieszkańców – zapewniał w piątek (21 września) Artur Wezgraj, kanclerz Politechniki Koszalińskiej (PK), radny miejski i kandydat nr 1 listy Komitetu Wyborczego Bezpartyjni Samorządowcy do sejmiku zachodniopomorskiego.

Ogólnopolski komitet został tego dnia zarejestrowany we wszystkich 16 województwach. Ma być alternatywą dla wojny polsko-polskiej w wykonaniu partii politycznych, które chcą zawłaszczać samorządy.

– Chcemy zapewnić równomierny rozwój województwa – podaje priorytetowe zadanie kandydatów do sejmiku ze wschodniej części województwa Artur Wezgraj.

W okręgu IV o mandaty ubiegają się też (według kolejności): Dariusz Skiba – pracownik spółki Energa i były radny w Bornem Sulinowie, Edyta Wieleba-Matyśniak – zastępca wójta gminy Szczecinek, Jerzy Lewandowski – działacz sportowy z Koszalina, Krzysztof Sławiński – pracownik PK i radny koszaliński, Lidia Siwek – nauczycielka z Tychowa, Marcin Baranowski – przedsiębiorca branży turystycznej z Koszalina i Aleksandra Kowalczyk – dyrektor Centrum Kultury w Sianowie.

Gościem prezentacji grupy kandydatów bezpartyjnych był Piotr Gębicki, znany z tras rajdów samochodowych i niedoszły burmistrz Wałcza w wyborach z 2014 roku, który o mandat w sejmiku ubiega się w okręgu wyborczym V. ©℗

(m)

Fot. Wiesław MILLER

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

VOLF
2018-09-23 00:15:05
Wezgraj i Jakubowski to koszalińscy pajace

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA