Wtorek 17 maja 2022r. 
REKLAMA

Debata na żywo sześciu kandydatów

Data publikacji: 2018-09-10 18:34
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:20
Debata na żywo sześciu kandydatów
 

Nie jest znana data, ani miejsce, ale jest oficjalne stanowisko ze strony Krzysztofa Nieckarza, okręgowego koordynatora wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. To propozycja debaty na żywo między sześcioma kandydatami na prezydenta Koszalina.

W poniedziałkowe (10 września) popołudnie oficjalne pismo do sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej przedstawił Andrzej Jakubowski, kandydat PiS na główny fotel w mieście. To pokłosie piątkowej oferty debaty o edukacji między obecnym wiceprezydentem Przemysławem Krzyżanowskim i potencjalnym kandydatem na to stanowisko - radnym Arturem Wiśniewskim. Sztab PiS uważa, że taka oferta narusza zasady równego traktowania i świadczy o dyskryminacji politycznej pozostałych kandydatów. Akceptuje jednak propozycję rywali i przystąpi do debaty publicznej, ale wyłącznie w formule "na żywo" z udziałem sześciu kandydatów na urząd prezydenta Koszalina. Sztab PiS wzywa też adwersarzy z PO i Nowoczesnej do ustalenia terminu i miejsca spotkania. Andrzej Jakubowski podpowiada, że debata może być przeprowadzona za pośrednictwem internetu lub w studiach lokalnych mediów. ©℗

Tekst i fot. (m)

Na zdjęciu: - Obecny włodarz ratusza oderwał się od rzeczywistości, nie umie rozmawiać z mieszkańcam i unika rywali w kampanii wyborczej - stwierdził Andrzej Jakubowski w otoczeniu czworga radnych PiS.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Brawo Koszalinski PiS
2018-09-10 23:59:31
I PO-gonic to Koszalinskie Lewactwo - raz na zawsze...gdyz rok mamy juz 2018-ty ! A Oni jeszcze latami 1945-2015 zyja ??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA