wtorek, 21 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Radni PiS złożyli kwiaty pod tablicą ofiar komunizmu

Radni PiS złożyli kwiaty pod tablicą ofiar komunizmu [GALERIA]

Radni PiS złożyli kwiaty pod tablicą ofiar komunizmu
Data publikacji: 2019-12-13 22:37
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-16 15:04
Wywietleń: 678 433043

W 38. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego radni miejscy oraz radni sejmiku z klubu Prawa i Sprawiedliwości złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą ofiary komunizmu na placu Grunwaldzkim w Szczecinie.

Hołd ofiarom oddali m.in Małgorzata Jacyna-Witt, Dariusz Matecki, Agnieszka Kurzawa, Zbigniew Bogucki. Wspólnie z samorządowcami pamięć tych tragicznych wydarzeń uczcił przewodniczący Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego Mieczysław Jurek.

(isz)

Fot. Dariusz Gorajski

Radni PiS złożyli kwiaty pod tablicą ofiar komunizmu Radni PiS złożyli kwiaty pod tablicą ofiar komunizmu Radni PiS złożyli kwiaty pod tablicą ofiar komunizmu Radni PiS złożyli kwiaty pod tablicą ofiar komunizmu Radni PiS złożyli kwiaty pod tablicą ofiar komunizmu Radni PiS złożyli kwiaty pod tablicą ofiar komunizmu

Komentarze

Stan wojenny 1981 - 1982 - 1983 -przypomnienie
Zabito kilkadziesiąt Polaków. Raniono kilka tysięcy Polaków. Aresztowano lub internowano kilkanaście tysięcy Polaków o innych poglądach niż komuniści z PZPR. Pobito kilkadziesiąt tysięcy Polaków. Wyrzucono z pracy, uczelni lub szkoły kilkadziesiąt tysięcy Polaków. To była prawdziwa komuna podporządkowana Moskwie. Kundelki z PZPR wiernie służyli Sowietom. Jakiś komunistyczny debil napisał poniżej , że PIS wprowadza stan wojenny. Nie zrobiono z komunistami porządku i dzisiaj ci wypasieni milionerzy podnoszą głowy.
2019-12-15 10:52:30
Dwulicowe parówy
Wprowadzanie ustawy represjonujacej sędziów to przywracanie komunizmu w Polsce
2019-12-15 10:22:23
Nazwijmy rzeczy po imieniu
PiS wprowadza w Polsce stan wojenny
2019-12-15 09:09:02
do @ Wert-a i innych (słowa Sławomiora N.)
"Przecież to właśnie PiS cofa Polskę do czasów komunizmu." PO_j..ło się, Polskę zaczął prowadzić do Japonii obecny wódz OTUJ (zmienił tytuł), nie wyszło mu i teraz z Donaldem robi zadymę pt. "Marsz na Warszawę"- zajmą po_j..y Sejm? Grudzień się PO_wtórzy tym razem z "białym koniem"? PO_przednim razem "biały koń" w czasie "ciamajdanu" był w odwiedzinach służbowo, we Wrocławiu (Breslau według szefowej "białego konia"). Teraz jest na miejscu - będzie się dzało!
2019-12-15 01:13:08
Niech Nie zapomną przybić żółwika z Piotrowiczem,
He, he
2019-12-14 23:32:01
Hirek
A Kaczyński też był, czy jak zwykle spał do południa
2019-12-14 22:53:38
Wert
PiS prowadzi Polskę prostą drogą do komunizmu
2019-12-14 21:21:16
Obs.ryver
Jajcyna-Wittkowa,może opowie nam co się dzieje z jej sklejanką-PUMĄ-"lodołamaczem"!!! Ile to guano kosztowało? A gdzie jest ta słynna "stocznia szczecińska", której ta bez-radna prezesuje i doi kasiorę podatników??? A i matołecki- omc. poseł czy nieudaczny senator, waleczny "rycerz niepokalanej" walczący z pochodami kobiet, też przyniósł jakiś kwiatek... PiSdzielcy szczecińscy szarpnęli się... na pokazówę... A do roboty- nieroby!!!
2019-12-14 20:10:02
Pani Jacyno;)
Gnebia pania....Ponoc joga to grzech...;)
2019-12-14 18:44:58
@mieszkaniec
Ty to chyba masz 3x20 lat !Siedz sobie na dyskotece dla otępiałych .
2019-12-14 16:56:22
SZCZECIN
Duda przyjedzie do Szczecina helikopterem bo żal mu dupe ściska ze kijewo rozkopane nobla KONRZEWSKI dostanie od prezydenta
2019-12-14 16:45:35
Pani Krysia
Dlaczego tam nie ma Nowoczesnej PO i Zielonych?
2019-12-14 16:34:18
Bezczelne typy
Przecież to właśnie PiS cofa Polskę do czasów komunizmu.
2019-12-14 12:24:18
OLA
Wszędzie muszą być te gęby polityków i księży. Jaki nasz kraj jest smutny, sztuczny i zakładany. Mi się marzy żebyśmy zaczęli świętować wspólnie tzn. sąsiad z sąsiadem bez polityków i czarnych. I jeszcze ta morda matołeckiego :(
2019-12-14 11:42:49
@ mieszkaniec
Od razu widać , że jesteś komunistycznym potomkiem. Sam wymyśliłeś ten tekst czy podyktował ci towarzysz tatuś i towarzysz dziadek. Komuniści nachapali się milionów nielegalnie i zawsze trzeba to im przypominać.
2019-12-14 11:14:12
A gdzie sie...
Ten byly Komunista z PKP i Mysliborza, ktory zalozyl ta "swoja" Solidarnosc nr 2, PO Okraglem Stole czyli dopiero w 1989/90 roku... pcha jeszcze pomiedzy PiS-em i na tym Placu ! Przeciez juz "zrobil punkty"... kilka godzin wczesniej pod Stocznia Warskiego !!
2019-12-14 10:47:33
do @ ok
"Mogli dać wieniec Piotrowiczowi" - s_PO_ko dostanie gdy "zejdzie", ale najpierw "mędrzec"!
2019-12-14 10:17:44
Karol
Stan wojenny wprowadzono niezgodnie z konstytucją. PiS łamie konstytucje nieustannie wprowadzają ustawy z pogwałceniem konstytucji.
2019-12-14 08:52:08
Olek
Platforma czci tylko Jaruzelskiego i jego siepaczy.
2019-12-14 08:27:49
mieszkaniec
dajcie już spokój z tym komunizem, wszędzie tylko komunizm, komuniści i komunistyczny. Mam 20 lat i nic mnie to nie obchodzi, wolę patrzeć w jutro a nie xczytać niusy o komunistach, co to było dawno i już nieprawda. Ile można? Pogonić ich w następnych wyborach. Niech se zbudują mauzoleum cierpienia i tam siedzą z tymi komunistami swoimi. Do roboty a nie na pseudoparady!!!!!!!
2019-12-14 06:54:16
Ofiary i kaci.
Komunistyczni kaci stanu wojennego z prosowieckiej PZPR to dzisiaj lewaccy milionerzy , którzy śmieją się ofiarom i ich rodzinom w twarz. Okrągły Stół zapewnił im bezkarność i wielką kasę.
2019-12-14 06:36:41
Zdziwiony
Partia, która realizuje politykę rodem z PRL