Środa 27 października 2021r. 
REKLAMA

Pupilove i wszystko jasne!

Data publikacji: 2019-10-19 23:38
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-20 18:58
Pupilove i wszystko jasne!
 

Na Łasztowni. W Starej Rzeźni. Będą targi, jakich żaden zwierzolub nie opuści. Będzie to Pupilove: druga edycja - w niedzielę (20 października).

Dla kotów i psów ma być oferta, jakiej Szczecin jeszcze nie widział. Co organizatorzy tak tłumaczą:

- Będzie możliwość spotkania z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą z różnych stron Polski. Będą to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, jakie nie sposób znaleźć w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem powinno być to, że każdą rzecz będzie można obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a wystawcy chętnie posłużą radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla każdego pupila indywidualnie.

Dostępne więc będą smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki oraz inne akcesoria. Także kosmetyki: hipoalergiczne i w stu procentach wegańskie, odżywcze, ochronne, zarówno do codziennej pielęgnacji łap i podwozia, jak i do kompleksowej regeneracji szaty czworonogów.

W trakcie targów będzie funkcjonowała strefa specjalna - dla kotów. W niej m.in. stanie stoisko Kociego Szczecina, czyli lokalnej grupy Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!

- Z tej okazji przygotowałyśmy sporo fajnych rzeczy. Wszystko po to, aby zebrać środki na pomoc dla kotów ze Szczecina! - przypominają wolontariuszki Kociego Szczecina. - Te, które trafiają pod nasza opiekę, zwykle są chore, porzucone, bez szans na przeżycie.

Pupilove to targi akcesoriów dla zwierząt. W Szczecinie będzie ich druga edycja. Podczas której spodziewać się można także warsztatów poświęconych m.in. zachowaniu zwierząt. Już w niedzielę (20 października), w godz. 11-17. Wstąp bezpłatny zarówno dla ludzi, jak i zwierząt.

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

do matko boska
2019-10-20 17:56:35
widać że już mózg ci tak sprali że widzisz tylko to co zastało w tobie zaszczute , patola nie człowiek
A na spacerze
2019-10-20 15:13:59
Pańcia, uważaj osa, bo cię ugryzie! Zabij, zabij! Wy kochacie tylko zwierzęta które wam służą. I pasują do mebli.
Do matko boska
2019-10-20 14:35:00
A jakie mają być? Tylko czarno szare jak za komuny? Jak na tęczę patrzysz to też jadem na ludzi plujesz?
matko boska
2019-10-20 13:20:39
juz nawet psy LGBT patrzac na te smycze...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ