niedziela, 15 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Targi (nie tylko) dla psa i kota

Targi (nie tylko) dla psa i kota

Targi (nie tylko) dla psa i kota
Data publikacji: 2019-05-18 21:50
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:40
Wywietleń: 990 391177

W Szczecinie jeszcze takich targów nie było. Gdzie wolny wstęp będą miały także psy, koty i inne zwierzaki. Bo to będzie PupiLove - z przysmakami, odżywkami, ubrankami kosmetykami, akcesoriami i gadżetami dla tych, co skaczą i fruwają, czyli braci mniejszych - domowych pupilów.

PupiLove Targi odbędą się w niedzielę (19 maja), w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia (ul. Wendy) na Łasztowni. Potrwają w godz. 11-18. Z ofertą, jakiej próżno szukać w tradycyjnych sklepach zoologicznych. Co więc będzie?

- Najwyższej jakości karmy i smakołyki dla psów i kotów, spory wybór szelek, niepowtarzalnych smyczy oraz obroży. Nie zabraknie również eleganckich legowisk, kocyków czy samochodowych mat transportowych do komfortowego podróżowania z pupilem. Będą naturalne kosmetyki, gryzaki oraz szarpaki dla psów. Pojawią się również ubranka i dodatki ,takie jak bandanki, a nawet buty - informują organizatorzy, zaznaczając: - Oferta wystawców podczas PupiLovych Targów będzie skierowana przede wszystkim do psów i ich właścicieli, choć oczywiście na części stoisk znajdziemy również produkty dla kotów.

Na jednym ze stoisk pojawi się Koci Szczecin - grupa lokalna Fundacji Międzynarodowego Ruchu na Rzecz Zwierząt - Viva! Jej przedstawicielki będą opowiadały o codziennych działaniach i swych podopiecznych. Będzie to idealna okazja, aby wesprzeć zwierzaki w potrzebie. Choćby kupując fanty przygotowane przez grupę.

- Naszym celem jest niesienie pomocy kotom ze Szczecina i okolic. Pod nasza opiekę trafiają zwykle chore, porzucone, bez szans na przeżycie. Pomagamy również wolno żyjącym kotom. Praktycznie każdego dnia trafia do nas jakiś, który po sterylizacji, odrobaczeniu i odpchleniu, a często również leczeniu wraca w dawne miejsce bytowania - informuje Koci Szczecin. - Nasza działalność opiera się wyłącznie na wolontariacie. Utrzymujemy się z 1% oraz wpłat naszych darczyńców.

Wstęp na PupiLove Targi będzie bezpłatny, a przyprowadzone zwierzaki - mile widziane. Z myślą o nich organizatorzy imprezy oferują specjalną - również bezpłatną - sesję zdjęciową: w godz. 13-15 fotograf będzie wykonywał pamiątkowe portretowe zdjęcia czworonożnych gości targowych.

- Na naszym rynku jest coraz więcej firm, które oferują nietuzinkowe, wysokiej jakości produkty dla czworonogów. To odpowiedź na rosnące oczekiwania i zapotrzebowania właścicieli zwierząt, którzy coraz większą wagę przykładają do jakości, estetyki i designu produktów. Wraz ze wzrostem naszej świadomości na temat posiadania, wychowania i pielęgnacji zwierząt domowych coraz większą uwagę zwracamy na szczegóły: sprawdzamy skład karmy, smakołyków czy pochodzenie kosmetyków do pielęgnacji. Podczas PupiLovych Targów mamy możliwość bezpośredniego spotkania i porozmawiania z wystawcami, którzy są pomysłodawcami i wytwórcami oferowanych produktów - mówi Arkadiusz Raban, organizator targów. - Choć w innych dużych miastach odbyło się już kilkanaście edycji PupiLovych Targów, to w Szczecinie zagościmy po raz pierwszy. Mamy jednak nadzieję, że ta inicjatywa spotka się z dobrym przyjęciem wielu miłośników czworonogów i również Szczecin wpisze się na stałe w kalendarz naszych cyklicznych wydarzeń.

(an)

Fot. CKE Stara Rzeźnia

Targi (nie tylko) dla psa i kota Targi (nie tylko) dla psa i kota Targi (nie tylko) dla psa i kota

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Przeszedł II Szczeciński Marsz Równości

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie