niedziela, 26 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dla psa i kota. Targi jakich nie było!

Dla psa i kota. Targi jakich nie było! [GALERIA]

Dla psa i kota. Targi jakich nie było!
Data publikacji: 2019-05-19 14:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:40
Wywietleń: 1211 392038

W Starej Rzeźni - na Łasztowni - trwa pierwsza edycja PupiLove - targów, jakich jeszcze w Szczecinie nie było. Cieszy się ogromną popularnością szczecińskich zwierzolubów. Tym bardziej że nie tylko oni, ale również ich czworonożni pupile mają darmowy wstęp na imprezę.

Oferta wystawców jest skierowana przede wszystkim dla psów, choć karmy i zabawek nie brakuje również dla kotów (nie ma drapaków). Uwagę przyciągają przede wszystkim artykuły groomingowe, a wśród nich naturalne kosmetyki, w tym ręcznie robione mydła zapachowe. Smycze oraz szelki są - dosłownie - we wszystkich kolorach tęczy i rozmiarach. Podobnie jak bandamki. Jednak dla czworonogów najbardziej interesujące są stoiska z przysmakami, głównie podwędzanymi kośćmi i innymi jadalnymi gryzakami, a też wszelkiego rodzaju „Psiaciacha".

Od godz. 13. jest czynna oferta specjalna: darmowa dla targowych gości, a przygotowana przez organizatorów PupiLove. Mowa o możliwości wykonania pamiątkowego zdjęcia portretowego. Będzie aktualna wyłącznie do godz. 15. Natomiast PupiLowe Targi potrwają do godz. 18.

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było! Dla psa i kota. Targi jakich nie było!

Komentarze

Anty
Brechtam z takiego podejscia do psow ubieranie itp
2019-05-19 15:28:45

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie