Środa, 29 listopada 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

Dla psa i kota. Targi jakich nie było! [GALERIA]

Data publikacji: 19 maja 2019 r. 14:02
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:40
Dla psa i kota. Targi jakich nie było!
 

W Starej Rzeźni - na Łasztowni - trwa pierwsza edycja PupiLove - targów, jakich jeszcze w Szczecinie nie było. Cieszy się ogromną popularnością szczecińskich zwierzolubów. Tym bardziej że nie tylko oni, ale również ich czworonożni pupile mają darmowy wstęp na imprezę.

Oferta wystawców jest skierowana przede wszystkim dla psów, choć karmy i zabawek nie brakuje również dla kotów (nie ma drapaków). Uwagę przyciągają przede wszystkim artykuły groomingowe, a wśród nich naturalne kosmetyki, w tym ręcznie robione mydła zapachowe. Smycze oraz szelki są - dosłownie - we wszystkich kolorach tęczy i rozmiarach. Podobnie jak bandamki. Jednak dla czworonogów najbardziej interesujące są stoiska z przysmakami, głównie podwędzanymi kośćmi i innymi jadalnymi gryzakami, a też wszelkiego rodzaju „Psiaciacha".

Od godz. 13. jest czynna oferta specjalna: darmowa dla targowych gości, a przygotowana przez organizatorów PupiLove. Mowa o możliwości wykonania pamiątkowego zdjęcia portretowego. Będzie aktualna wyłącznie do godz. 15. Natomiast PupiLowe Targi potrwają do godz. 18.

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Anty
2019-05-19 15:28:45
Brechtam z takiego podejscia do psow ubieranie itp

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA