wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Przystankowe przekładanki

Przystankowe przekładanki

Przystankowe przekładanki
Data publikacji: 2016-03-09 09:22
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:20
Wywietleń: 1913 122802

Roboty brukarskie przy przekładaniu nawierzchni zatok autobusowych na przystankach przed wiaduktem u zbiegu ulic Rynkowej i Sczanieckiej w Szczecinie. Likwidacja kolein na przystanku Wilcza Wiadukt w kierunku centrum rozpoczęła się jeszcze w lutym. Jak tłumaczy Marta Kwiecień-Zwierzyńska z ZDiTM, ze względów technologicznych prace zostały przerwane, gdyż zaprawa cementowa musi związać, by kostka brukowa nie wypadała. W tym czasie prace były i są nadal prowadzone jednocześnie na przystanku w kierunku Polic. Finał napraw ma nastąpić z końcem marca. Na zlecenie dla Strabagu w ramach umowy z ZDiTM na bieżące utrzymanie dróg jako podwykonawca wykonuje je spółka LJ Drogan. Wcześniej w ramach tej samej umowy na pętli autobusowej w szczecińskich Podjuchach zakończył się też pierwszy z przewidzianych w tym roku doraźnych remontów. Wymienione zostały tam płytki chodnikowe trzech peronów autobusów i krawężniki. Planowany jest jeszcze remont samej nawierzchni jezdni na pętli. ©℗

Tekst i fot. (MIR)

Przystankowe przekładanki Przystankowe przekładanki Przystankowe przekładanki Przystankowe przekładanki

Komentarze

pol
Niemcy jak położyli kostkę kamienną to 100 lat i nie trzeba przeładac..
2016-03-09 19:50:35
Jan
I trzeba robić w nieskończoność. Przykładem odwrotnym jest firma Merceses, która przez wyprodukowanie niezawodnego modelu 124 otarła się o bankructwo.
2016-03-09 15:02:20
tuptu
Takie naprawy-przekładanki kostki kamiennej to można robić w nieskończoność! Czy ktoś w ZDiTM nie powinien pomyśleć o innej technologii? np. nawierzchnie zatok z wysokowytrzymałego betonu????
2016-03-09 13:38:29

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”