wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic

Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic [GALERIA]

Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic
Data publikacji: 2019-08-09 18:30
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-11 09:42
Wywietleń: 1129 407542

W piątek po południu (9 sierpnia) 30 jachtów zacumowało przy nabrzeżu Starówka w Szczecinie. Biorą one udział w rajdzie żeglarskim „Set Sails” zorganizowanym w ramach projektu South Coast Baltic. 

W rajdzie bierze udział ponad stu uczestników z Niemiec, Polski, Litwy, Chorwacji i Danii. Pozostaną w Szczecinie do niedzieli. Oprócz pokazu fajerwerków i uczty muzycznej obejrzą też widowiskowe akrobacje wodne w ramach Water Show Szczecin.

Wypływając ze Szczecina będą się kierować na Pomorze Przednie do Krumminu i Greifswaldu, skąd przepłyną do Kröslin. Tam zakończą żeglarską przygodę.

(kn)

Fot. Dariusz Gorajski
Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic Przypłynęli do Szczecina – żegluga bez granic

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie