sobota, 21 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Przygody na Dworcu Głównym

Przygody na Dworcu Głównym

Przygody na Dworcu Głównym
Data publikacji: 2017-04-16 18:21
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:19
Wywietleń: 750 241881

Na Dworcu Głównym w Szczecinie nie działały w niedzielę (16 kwietnia) tablice wyświetlające informacje o przyjazdach i odjazdach pociągów – zaalarmował nasz Czytelnik, pan Mariusz, który około południa wyjeżdżał z naszego miasta do Stralsundu.

– Kantor na dworcu był wyjątkowo nieczynny. A tylko za euro mogłem kupić bilet w pociągu – relacjonuje pan Mariusz. – Musiałem iść do okienka. Tam pani powiedziała, że nie bardzo zna się na niemieckich pociągach. Rozmowa się przeciągała, czas uciekał. Gdy udało mi się w końcu kupić bilet i zacząłem biec na pociąg, okazało się, że w sumie nie wiem, gdzie mam biec, bo nie działają tablice odjazdów. Najwidoczniej Szczecin w święta na tym przyoszczędza. Albo zabrakło prądu. Jakoś trafiłem do pociągu, ale łatwe to nie było. ©℗

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

pasazer
Może tez maja internet od orżniętych jak spolki miejskie a to badziewie to nie działa co jakis czas, najgorsza siec w kraju ,najgorszy zasieg i jakosc, internet to samo.
2017-04-18 17:59:17
Podróżnik
Zarządzanie Dworcem jest "centralne" i odbywa się wszystko za wiedzą i zgodą UWAGA-Warszawy.To tam zapadają decyzje,tam podejmuje się decyzje co,kiedy jak naprawić usunąć lub postawić.Żyjemy w czasach totalnego absurdu-to już jest coś więcej jak Cyrk Myte Pytona.Takie miejsca jak dworce są jak widać dalej nie przygotowane do obsługi pasażerów.Tam ani języków,ani wiedzy-nic kompletnie nic.Panienka z okienka tylko potrafi wystukać w klawiaturze komputera bilet i go wydrukować.Na tym kończą się jej kwalifikacje i umiejętności.W sumie-płacą jej tylko za to więc....co ją obchodzi brak prądu,brak pkt-informacyjnych,pkt obsługi pasażerów,kantorów i tablic multimedialnych,lub z którego peronu co gdzie odjeżdża.POLSKA
2017-04-17 13:50:15
spokojnie to tylko awaria
Mamy coraz więcej elektroniki a ta jest i będzie zawodna i takie awarie będą się zdarzały i czas się do tego przyzwyczaić a nie wypisywać jaka to wielka tragedia... W domu jak się radio czy tv zepsuje to w 5 minut naprawić się nie da. A tu jest zapewne jeszcze gwarancja. Nie przesadzajmy z tym narzekaniem.
2017-04-17 08:37:27
Dworzec P.K.P w Szczecinie
Zarządca dworca jest do bani,wstyd nie dla PKP bo ta "firemka" wstydem się od dawna nie przejmuje ale wstyd dla Miasta Szczecin.
2017-04-16 20:28:23
Quistorp
Drogi (pasażerze, turysto, mieszkańcu grodu Gryfa. Wybierz kim chcesz być). Od strony Pomorzan prawie od roku nie świeci podświetlany napis "SZCZECIN GŁÓWNY". Zegar główny od strony "cherlawego kolejarzyka" nie chodzi już kilka lat! A Ty się czepiasz. Oj! Tam, Oj! Tam!
2017-04-16 18:51:46

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Józef Miszczuk
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy