piątek, 07 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy

Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy [GALERIA]

Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy
Data publikacji: 2020-07-29 07:19
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-30 15:55
Wywietleń: 1756 467089

Po miesiącu od blokad w rejonie szczecińskiego mostu Długiego nie ma już śladu po odcinku starych torów w obu kierunkach do wysokości ul. Sołtysiej. W pasie przebudowywanej trasy tramwajów na styku ulic Wyszyńskiego i Nabrzeże Wieleckie na nowej podbudowie z betonu leżą już krzyżownice i pierwsze z elementów rozjazdów z lukami przecinającymi jezdnię na skręcie w ul. Wyszyńskiego w kierunku centrum.

Usypywane są też kolejne odcinki warstw konstrukcyjnych pod nowe tory na wysokości przejścia dla pieszych przez ul. Wyszyńskiego. Dalej w kierunku Bramy Portowej kontynuowane są prace ziemne, w głębokich wykopach trwa m.in. montaż rur kanalizacyjnych, a z gruntu co i rusz wydobywane są tam wciąż całe fragmenty jeszcze przedwojennych murów ceglanych. Tak samo zresztą było wzdłuż obu odcinków ul. Nabrzeże Wieleckie.

Wykonawcą inwestycji za ponad 25.8 mln zł jest ZUE S.A. z Krakowa, a jej finał ma nastąpić jeszcze w tym roku. ©℗

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy Przy moście Długim nowe krzyżownice i rozjazdy

Komentarze

tek
ZUE powinno być wykonawcą 100 % podobnych inwestycji w Szczecinie. Szacunek
2020-07-30 15:17:00
@może by tak
"przy "okazji" wyburzyć te trzy wieżowce. " Jeżeli sfinansujesz wyburzenie, budowę nowy mieszkań dla ich właścicieli i mieszkania zastępcze na czas budowy, to czemu nie?
2020-07-29 17:15:30
może by tak
przy "okazji" wyburzyć te trzy wieżowce.
2020-07-29 16:13:37
Sprostowanie
SST nie budował energopol tylko Strabag
2020-07-29 10:52:50
Krytyk Społeczny.
Potwierdzam-firma jest gwarantem jakości,terminowości na szczecińskim rynku inwestycyjnym.Tam jak widać nie ma cwaniactwa,naciągania miasta na kasę i terminy.Można-? można tylko po prostu trzeba być przyzwoitym i uczciwym.
2020-07-29 10:00:10
Tor
ZUE jedna z lepszych i solidniejszych firm na rynku,całe szczęście ze nie robi tego energopol bo byśmy mieli powtórke z Potulickiej i SST
2020-07-29 08:05:20

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
28
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy bedziesz kupować pieczywo z chlebomatu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie