Czwartek, 30 maja 2024 r. 
REKLAMA

Przestępczy lot KRUK INKASO

Data publikacji: 09 października 2015 r. 12:48
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:29
Przestępczy lot KRUK INKASO
 

 Oszuści z wrocławskiej (?) firmy wysyłają wezwania do zapłaty za rzekomy dług. Miał on się wziąć z nieopłacania abonamentu RTV. Takie pismo dostała kilka dni temu nasza Czytelniczka z ul. Kazimierza Królewicza w Szczecinie. Sprawę zgłosiła policji.

Nadawcą jest KRUK INKASO. Nazwa ta została wybrana nieprzypadkowo. Jak wiadomo jedną z największych firmy windykacyjnych w kraju jest bowiem KRUK S.A.

„Jedyną szansą" na uniknięcie konsekwencji ma być wpłacenie 79,90 złotych na podane konto. To wielka łaska ze strony KRUK INKASO, bo umarza się tym samym ponad 800 złotych, kwota ta zebrała się z odsetek i windykacji...

O naciągaczach wie doskonale KRUK S.A. Na stronie internetowej zamieścił komunikat: Ostrzegamy wszystkie osoby, które otrzymały fałszywe wezwania do zapłaty za abonament radiowo-telewizyjny. Listy zostały wysłane przez oszustów. Jest to działanie przestępcze. Grupa KRUK nie zajmowała się i nie zajmuje się obsługą zaległości z tytułu abonamentu RTV. Sprawa została przekazana organom ścigania. (kol)

Cały artykuł we wtorkowym Kurierze Szczecińskim i e-wydaniu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ch d i k k
2015-10-09 11:19:41
W państwie, które nie chroni swoich obywateli tylko samo siebie, takie rzeczy się zdarzają.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA