piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Przeglądy torowisk

Przeglądy torowisk

Przeglądy torowisk
Data publikacji: 2017-05-10 14:46
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:15
Wywietleń: 1426 253902

W miniony wtorek (9 maja) pracownicy wydziału infrastruktury torowo-sieciowej spółki Tramwaje Szczecińskie pojawili się na odcinkach nowej, eksploatowanego nie bez niespodzianek, kiedy to pękały spawy szyn, trasy tzw. szybkiego tramwaju z Basenu Górniczego do pętli Turkusowej, jak też na wymienionych torowiskach od mostu Długiego w ulicach Energetyków i Gdańskiej.

Jak informuje Hanna Pieczyńska, rzeczniczka prasowa TS, to początek rocznego przeglądu torowisk tramwajowych na terenie całego miasta. I jak podkreśla, jest to regularna (coroczna) praktyka. Na tej podstawie dokonywana jest na bieżąco ocena stanu eksploatacyjnego każdego torowiska tramwajowego. ©℗

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

 

Przeglądy torowisk Przeglądy torowisk Przeglądy torowisk Przeglądy torowisk Przeglądy torowisk Przeglądy torowisk

Komentarze

SromotnikBezwstydny
Wykluczyć ENERGOPOL wszelkich robót w Szczecinie, to i comiesięczne "przeglądy" staną się zbędne.
2017-05-11 09:06:10
Obserwator
Na pierwszy rzut oka widać jak pracownicy podchodzą do swojej pracy (ręce w kieszeni) brak zabezpieczeń BHP. Proponował bym bardzo przymierzyć się i to jak najszybciej do przeglądu i naprawy torowiska na ulicy Wyszyńskiego (przejście dla pieszych).
2017-05-11 08:21:11

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”