Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Prawo jazdy z Internetu

Data publikacji: 26 marca 2019 r. 13:12
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:36
Prawo jazdy z Internetu
 

Dwudziestosześcioletni kierowca samochodu kia sportage posługiwał się podrobionym prawem jazdy. Dokument udawał ukraiński oryginał.

Mężczyzna – mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego – wpadł zatrzymany do kontroli drogowej przez funkcjonariuszy z kołobrzeskiej Placówki Straży Granicznej. Kierowca przyznał, że dokument kupił przez Internet. Powodem ryzykownego, jak się okazało, kroku był fakt, że własnego nie miał.

Za jazdę bez uprawnień mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. W dalszą drogę musiał się udać innym środkiem lokomocji. Samochód został odholowany na parking. To nie wszystkie konsekwencje, jakie dotknęły właściciela lewego prawka. Niezależnie od mandatu, wobec mężczyzny rozpoczęło się postępowanie karne dotyczące popełnionego przez niego przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów.©℗

(pw) 

Fot. MOSG

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Tomek
2019-03-27 00:12:12
Poslugiwanie sie lewymi papierami jest karane bez wzgledu na to jaka partia czy premier czy minister jest przy wladzy.
były wyborca PIS
2019-03-26 20:10:05
No Brawo !! Właśnie wszystkim innym tylko nie zabezpieczaniem obywateli zajmuje się rząd PIS : Pacjenci "zdychają" na Szpitalnych oddziałach ratunkowych, prawo jazdy, dowód osobisty , można kupić kolekcjonersko w necie i wziąć kredyt na kogoś!! Brawo MINISTER ZIOBRO I KACZOR!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA