niedziela, 08 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Prawo i Sprawiedliwość stoi murem za prof. Popielą

Prawo i Sprawiedliwość stoi murem za prof. Popielą

Prawo i Sprawiedliwość stoi murem za prof. Popielą
Data publikacji: 2019-11-19 17:09
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-21 09:44
Wywietleń: 2042 428622

Politycy Prawa i Sprawiedliwości reprezentujący nasz region wyrazili publiczne wsparcie dla prof. Agnieszki Popieli, której aktwnością w mediach społecznościowych na mocy decyzji rektora Uniwersytetu Szczecińskiego Edwarda Włodarczyka ma się zająć rzecznik dyscyplinarny. W oświadczeniu podpisanym m.in. przez Joachima Brudzińskiego, Leszka Dobrzyńskiego, Marka Gróbarczyka czy Pawła Szefernakera przeczytamy m.in. „Pani prof. Popiela jest cenionym pracownikiem naukowym, członkiem wielu organizacji naukowych oraz laureatką licznych wyróżnień i nagród. Postępowanie dyscyplinarne wobec Pani Profesor to kolejny w ostatnich miesiącach przykład próby ograniczenia swobody wypowiedzi przedstawicieli środowiska naukowego przez niektóre środowiska polityczne oraz media. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że wszelkie informacje w sprawie podnoszonej przez Panią Profesor dotyczące Marszałka Senatu RP Tomasza Grodzkiego powinny zostać dogłębnie zbadane i wyjaśnione”. 

Prof. Popiela oskarżyła w swoim wpisie na Facebooku, że prof. Grodzki wziął 500 dolarów za operację jej mamy. Nowy marszałek Sejmu te oskarżenia stanowczo odrzucił. 

(as)

Fot. Ryszard PAKIESER (arch.)

Komentarze

@ tyle
dobra opinia US ? To żart dekady. Co wy , lewacy, palicie ?
2019-11-21 09:28:29
tyle
Na miejscu US zwolniłbym tą Popielę, bo psuje uczelni dobrą opinię
2019-11-21 07:35:10
Merytoryczny Matczak?
kiedy? gdzie?
2019-11-20 18:50:25
popijajać kawkę..
Błazny z PiS nie ośmieszajcie się. Jak wasz faszystowski marszałek od lotów na lewo traktował posłów opozycji w sejmie? Jak wasza propagandowa telewizja wycina cenzurą z wypowiedzi wszystko co nie zgodne z linią partii? Dla was wolność słowa to prawo do kłamstw w imię partii i nic więcej.
2019-11-20 18:05:22
Wawrzek
Dzisiejsze Media publikują wcześniejsze osiągnięcia ówczesnych radnych PO w Szczecinie w "budownictwie" Centrum Galaxy - niemożliwe stawało się możliwe, zdolni ludzie/
2019-11-20 13:59:09
Ddd
Może warto zapytać studentów o zachowanie Pani Profesor na uczelni i o jej życie osobiste, a w tym wydarzenia z 2015 roku przed budynkiem uczelni. PiS twardogłowi paranoicy, PO obiecują gruszki na wierzbie. Kradną po obu stronach-zawsze tak było. To niestety zmora tego narodu, pokłosie komunizmu: ludzie zawsze okradali zakładu pracy (a więc społeczeństwo), zależnie od możliwości na różną skalę. A co ze zwykłymi ludźmi masowo oszukującymi aby uzyskać zasiłek, no. samotnymi matkami, które nie są samotne? To standard tego społeczeństwa. Słaba kondycja finansowa zmusza ludzi do takich działań. Szkoda, ale cóż począć.
2019-11-20 09:45:27
GALAXY Szczecin
Gratulacje dla naszego Pana Marszałka Grodzkiego. Serdecznie Pana pozdrawiamy i liczymy na dalsza owocną współpracę z korzyścią dla obu stron.
2019-11-20 09:37:07
Józef Nowak
Żeby wyjaśnić sprawę i oczyścić prof Grodzkiego trzeba zrobić dokładną lustrację majątku profesora i majątku jego rodziny. Wtedy porównać czy majątek profesora i jego córek ma pokrycie w zarobkach. Jakie to proste. Do roboty odpowiednie służby.
2019-11-20 09:35:42
Coraz większy lewacki smród.
Lewacy i neokomuniści z PO i SLD widzą , że ich profesor Grodzki jest uwikłany w coraz więcej podejrzanych spraw. Bankructwo szpitala kierowanego przez tego pana , 500 dolarów i teraz dochodzi poważna sprawa rozbudowy centrum Galaxy i korupcji w tle . Dlaczego ówczesny szef radnych PO w Szczecinie , pan Grodzki , był przeciwko rozbudowie , a po 5 dniach wyraził zgodę. Posłuchajcie nagranych rozmów w Warszawie w restauracji Sowa i przyjaciele. Co robił tam marszałek Geblewicz ? To może być poważna sprawa.
2019-11-20 09:05:58
Aneta
I dlatego PiS nigdy nie wygra w Szczecinie wyborów. Bo zawsze stają po stronie zła.
2019-11-20 08:27:01
baba z bazaru
a kto kradl buty w mlodosci w pociagach bedzie broni "profesorow" pokroju Pawlowicz czy Popieli o mentalnosc bab z bazaru
2019-11-20 08:07:43
JanKowalski
Jak widzę teksty w większości popierają tę tzw. profesor, rozumiem że to pisowscy wazeliniarze podlizują się naszej miejscowej "pawłowicz" wstyd jak można popierać tak wulgarne i prymitywne wpisy bo do tego się to całe poparcie sprowadza, ciekawi mnie czy 'entuzjaści" pani profesor byliby zadowoleni jak na nich wylałoby się takie "profesorskie" szambo.........
2019-11-20 07:51:55
obserwator
porównywanie chamskich odzywek Pani "profesór" do merytorycznych wypowiedzi prof. Matczaka to żenada. Ale i tak nikt z pisowskich "profesórów" nie przebije Pawłowicz.
2019-11-20 07:28:02
hekt
Może niech PiS wreszcie zrobi porządek z Banasiem, bo coraz więcej gangsterów widać w otoczeniu PiS
2019-11-20 07:22:56
Aro
Czyżby 24kurier tez popierał elity PO ? Tracicie na wartosci. Wstyd...
2019-11-19 23:05:55
Aro
To przykryte ze w Szczecinie PO tak głęboko siedzi Lekarze prawnicy urzędnicy wykładowcy na uczelni. Najwieksza afera Paliwowa zaczęła się od Szczecina. Tzw. Ośmiornica.
2019-11-19 23:02:48
Tia
Cham chama zawsze poprze
2019-11-19 22:34:11
@joantan
przecież notorycznie tak się dzieje i nie ma żadnej reakcji - Matczak, Hartman, Suszek o jeszcze bardziej odjechanych lewakach nawet nie wspomnę i nic się nie dzieje - podwójne standardy...
2019-11-19 22:21:38
Hmm
Daja to sie bierze...a jak gonia to sie ucieka... nawet do Warszawy !!
2019-11-19 21:12:03
gosc
upadek moralny tylko w imie czego i za co ? wazne ze w niedziele transfer na południe Włoch poszedł i gitara
2019-11-19 21:10:20
Klepsydra
Prywatny wpis rozniósł po całej Polsce niejaki Matecki. I zaczęło się szambo.Progesor jest doskonale znana w Szczecinie ze swoich poglądów ale tych jej wpisów nikt prawie nie znał. Dzięki Mateckiemu wszyscy mogli się z tym prymitywizmem profesorskim zapoznać. Teraz wokół niej kumple tworzą linię Maginota.
2019-11-19 20:58:04
joantan
"Postępowanie dyscyplinarne wobec Pani Profesor to kolejny w ostatnich miesiącach przykład próby ograniczenia swobody wypowiedzi przedstawicieli środowiska naukowego przez niektóre środowiska polityczne oraz media. " Odwróćmy sytuację, i powiedzmy że ktoś ze zwolenników opozycyjnych partii oczerniał by w ten sposób polityków PiS. Jaka byłaby reakcja z ich strony? Z pewnością byłaby taka: jak śmią tak o nas mówić, to wszystko jest kłamstwem, i domagali by się aby ta osoba poniosła konsekwencje, może nawet karne. O demokracji nikt z PiS nawet by nie wspomniał. Co za hipokryci. Mam nadzieję, że to już ostatnia kadencja PiS w rządzeniu Polską, tyle tylko, że kraj zostawią w głębokim kryzysie ekonomicznym :(.
2019-11-19 20:54:57
Do CDN i OLEK
Do OLEK: A Banaś się przyznał? A Kaczyński się przyznał? A Morawiecki junior się przyznał? A poza tym, kogo postawiono w stan oskarżenia z poprzedniej władzy? Do CDN: a może wymień swój tytuł naukowy, autorytecie? I wskaż zasłużonych profesorów z tak zwanej prawicy (może poza panem Legutkiem)?
2019-11-19 19:40:30
@cdn
za to ty i twoje komentarze świadczą , że jesteś TUZĄ intelektu PIS!!! BUHAHA!!! A Grodzki nawet , by ci butów nie pozwolił wyczyścić, za to : Bredziński i Szałabawa owszem i tu Twoje miejsce OCIĘŻAŁA INTELEKTUALNIE MIERNOTO!!!
2019-11-19 19:31:40
On
Pisowskie miernoty napadały kolegów w pociągu zamaiast chodzić do szkoły dlatego nie dziwi poparcie
2019-11-19 19:29:54
obywatel
A co z antyrządowymi wystąpieniami innych uczonych w mediach społecznościowych? Uniwersytet musi być pluralistyczny, a nie karać pracownika za jego poglądy, to już było w PRL.
2019-11-19 19:18:42
cdn
TZW polskie uczelnie opanowane sa przez lewackie miernoty.W rankingach w jednym szeregu z panstwami trzeciego swiata,.Nasza mlodziez ucza tzw profesorowie jak hartman,platek,krzeminski,sroda zdomu ciupak isetki innych miernot.
2019-11-19 18:49:30
yego
...czyli, nic nowego pod słońcem
2019-11-19 18:42:22
pełna kompromitacja posłów i rektora...
Do rektora dotarło poniewczasie, że łajno rozchlapywane i rozrzucane tak ochoczo z profili społecznościowych przez nędzną kreaturę, którą zatrudnia, obryzgało głównie Uniwersytet. I dopiero jak smród wokół niego samego zaczął być z tego powodu nie do zniesienia, raczył zrobić to, co było jego obowiązkiem juz dawno. Tak się bowiem składa, że wychodkowa nadaktywność Popieli była znana w środowisku US nie od wczoraj. Za tę kompromitację rektor może podziękować sam sobie.
2019-11-19 18:31:14
kiedyś sympatyk PIS
Znam ich osobiście , ale...wstyd
2019-11-19 18:15:07
Olek
Kto może wymienić choć jednego PO-wskiego złodzieja, który sam przyznał się do kradzieży? A jest ich od cholery!
2019-11-19 18:13:39
do joja
A może buty ukradł komuś w pociągu wracając z Warszawy? Tak mówią kolejarze...
2019-11-19 18:07:31
jolka
Nie udało im się przekupić prof. Grodzkiego teką ministra, więc się teraz mszczą... Pieprzona banda!
2019-11-19 18:01:51
dexter
jej się to po prostu należało lub jest kryształowa i nie ma kamienic oraz burdeli