Niedziela, 26 maja 2024 r. 
REKLAMA

Pracownica DPS z zarzutami

Data publikacji: 30 listopada 2015 r. 12:38
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:35
Pracownica DPS z zarzutami
 

Pracownica DPS-u przy ul. Kruczej w Szczecinie jest podejrzana o wyłudzenia pożyczek od pensjonariuszy. Nie jest jednak wykluczone, że kobiecie przedstawione zostaną kolejne zarzuty. Policjanci określają bowiem sprawę jako „rozwojową".

O podejrzeniu popełnienia przestępstwa powiadomiła policjantów dyrektorka Domu Pomocy Społecznej. Śledztwo potwierdziło sugestie dyrekcji. Policjanci ustalili, że kobieta od jakiegoś czasu wyłudzała od podopiecznych pieniądze. Jak się dowiedzieliśmy, chodzi o niemałe kwoty. Nie wiemy jednak o jaką sumę chodzi, bo policja nie udziela szczegółowych informacji na ten temat.

- Ze względu na dobro śledztwa - tłumaczy Anna Gembala z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Kobieta została zatrzymana. Nie jest jednak tymczasowo aresztowana - po przedstawieniu zarzutów zastosowano wobec niej dozór policyjny i poręczenie majątkowe.

(lw)

Fot.: Dariusz GORAJSKI

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Tylko pytam...,
2015-11-30 22:09:14
A inne prywatne rzeczy... w tajemniczy sposob przypadkiem tez nie "byly pozyczane" ??
presenior
2015-11-30 22:06:44
Teraz rozumiem dlaczego takie wielkie parcie na "opiekę" nad seniorami wykreowano. Wykorzystać tasać politycznie i złupić tych starszych , często samotnych, przez to bezbronnych ludzi! A to granda. Nadchodzące czasy boomu polityki senioralne muszą podlegać czujnemu oku państwa.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA